Stále snívate o plochom brušku, ale neviete ako na to? Potom sa pozrite na tento cvik, vďaka ktorému budete mať počas 28 dní namiesto veľkého bruška pekáč buchiet!

Ploché brucho. To je skrátka sen mnohých žien, ale nie všetkým sa tento sen darí splniť. Dokonca aj napriek energickej a vyváženej strave, a rôznych cvikov, stále nemôžeme schudnúť a rozvíjať svoje telo podľa našich predstáv.

Ako asi mnohé z nás poznajú, niekedy, keď pracujete na sebe a výsledky neprichádzajú, motivácia sa vytráca. Ak však nechcete počkať až do 1. januára a znovu si sľúbiť predsavzatia do nového roka, potom určite vyskúšajte toto cvičenie, ktoré Vám pomôže vyriešiť všetky Vaše problémy.

Samozrejme je tiež nutné prispôsobiť stravovacie návyky, bez vyváženej stravy to skrátka nepôjde. Na druhú stranu, vďaka tomu je potom väčšia pravdepodobnosť, že dosiahnete svojho vysnívaného bruška. Za 28 dní spevníte brušné svaly, zadok, ruky i nohy.

Toto cvičenie je výnimočné minimálnym časom, ktorý nám zaberie, ale nie je to tak jednoduché, ako to na prvý pohľad vyzerá. Odporúčanie znie, pracujte hlavne s Vašou vlastnou váhou!

Vo videu nižšie je tiež zobrazené celé cvičenie s pokynmi, tak ako by sa malo správne postupovať, aby sa dosiahlo vysnívaných výsledkov.

Držíme palce!

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like