Spravte toto raz týždenne a vaše zuby budú biele ako perly a dokáže zastaviť každý stav ochorenia v ústach a zápach z úst

Ako vybieliť zuby, bez drahého a drastického ošetrenia. Recept na bielenie zubov. Tento recept na bielenie zubov pomáha prakticky s akýmkoľvek typom ochorenia ďasien, a tým, že okamžite bieli zuby, rozpúšťa kamene a lieči drobné vriedky v ústach.

Pomáha pri parodontopathy, zápalu ďasien, čierneho plaku na zuboch, každý stav ochorenia v ústach a zápach z úst.

 

Recept na bielenie zubov

 

potrebujeme:

-1/2 balenia jedlej sódy

-10-20 Kvapiek peroxidu vodíka (lekáreň) alebo 3% vodíka

-4-5 Kvapiek citrónovej šťavy

Treba si pripraviť jednoduchú zubnú pastu:do pol sáčku jedlej sódy, pridajte 10-20 kvapiek peroxidu vodíka zakúpeného v lekárni alebo 3% vodíka a niekoľkými kvapkami citrónu. Vaša pasta na bielenie zubov je pripravená!

 

Ako ju aplikovať:

Trieť zuby dobre s kúskom vaty namočeným v paste, vo vnútry a vonku, ráno a večer. Citrón neutralizuje jedlú sódu a poskytuje sviežosť. Sóda čistí zuby od kolízie a peroxid vodíka dezinfikuje a bieli zuby. Pozor dávajte aby ste neprehĺtali, v prípade, že sa tak stane, okamžite vypláchnuť.

Po tomto type čistenia sa budete cítiť ako kráľovná: zuby budú tak čisté, že sa budú lesknúť ako perly a mierna citrónová vôňa vám bude ďalej zvyšovať náladu.

Proces je dovolený raz týždenne.

Pre prevenciu a osobnú hygienu, možno vypláchnuť ústa s roztokom peroxidu vodíka (3% vodík): 3 čajové lyžičky peroxidu vodíka rozpusteného v 50 ml teplej vody.

To je vynikajúci a účinný postup vo všetkých chorobných stavov v ústach. Nie je to pekné, ale je to veľmi užitočné.

V takom prípade účinok bielenia zubov zostáva pevný, a zuby zostanú biele po dlhú dobu aj v prípade, že nie sú čistené vatou. Avšak, ak chcete mať tieto účinky – mali by ste to robiť pravidelne.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

ZDROJ:healthcareaboveall.com

You Might Also Like