Spôsob akým sa s partnerom držíte za ruky hovorí veľa o vašom vzťahu. Čo vyšlo vám?

Ak ste sa niekedy zamilovali tak viete, aké to je, keď chodíte so svojím blízkym a držíte sa za ruky. Možno si to nevšímate, ale toto malé gesto hovorí veľa o vašom vzťahu a fáze, v ktorej nachádzate. Takže ktorý je ten váš spôsob?

1. Dlane smerom dolu

Ak si držíte ruky týmto spôsobom, znamená to, že váš vzťah je založený na náklonnosti, ale nie na vášni. Tiež sa ukazuje to, že kto dáva dlaň smerom dole, má silnejšiu osobnosť, často má väčšiu iniciatívu a je rozhodnejší.

2. Prepletené prsty

Prepletené prsty symbolizujú vášeň a silné spojenie medzi dvoma ľuďmi. Keď držíte ruky takto, je dôležité, aby ste sa pevne držali druhej osoby. Nie je to dobré znamenie, ak je jedna z vašich rúk príliš uvoľnená.

3. Držanie jedným prstom

Tento typ držania ruky znamená, že obaja uprednostňujete svoju nezávislosť. Takéto páry vedia, ako vzájomne rešpektovať priestor a súkromie. Môže to tiež naznačovať, že niektorá osoba sa potrebuje vrátiť k niekomu inému.

4. Pevné držanie predlaktia

Ak z druhej strany ruky použijete „ujistenie“, zvyčajne to znamená, že veci medzi vami sú čoraz vážnejšie. Bohužiaľ to nie je vždy pozitívny znak. Môže to tiež znamenať, že ste sa zmenili na ten bláznivý majetkový typ partnera, ktorý tomu druhému nechce nič povoliť.

5. Prepletené ruky

Toto držanie sa často používa, keď pár navštevuje nejakú spoločenskú udalosť. Avšak, ak sa pár takto drží každý deň, znamená to, že sa jeden z nich cíti neisto alebo hľadá väčšiu ochranu.

6. Držanie prstami a jemný ťah ruky

Takéto držanie môže znamenať, že pár nie je vyrovnaný. Ktokoľvek, kto ťahá ruku tak sa snaží, aby partner prijal rozhodnutia rýchlejšie ako je zvyknutý. Môže to tiež znamenať, že jeden z nich je vo vzťahu zvyknutý na stereotyp.

7. Bez držania rúk

Ak sa váš partner vyhýba držaniu vašej ruky, môže to byť znamením, že on alebo ona necíti to, čo vy. Môže to však tiež znamenať plachosť alebo túžbu po súkromí.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:brightside.com

You Might Also Like