Speváčka potvrdila nádor na prsníku: Ukázala sa s oholenou hlavou!

Pred pár dňami sa prevalila informácia, že českej speváčke bola diagnostikovaná rakovina prsníka. Podľa vtedy dostupných informácií si našla hrčku a obávala sa najhoršieho. Najnovšie sa rozhodla prehovoriť a potvrdiť to, čoho sa najviac bála.

Anička Slováčková je dcérou herečky Dády Patrasovej a hudobníka Felixa Slováčka. Má iba 24 rokov, no pred troma týždňami si našla hrčku na ľavom prsníku. Zdravotný stav speváčky sa dostal na verejnosť, pričom sa špekulovalo, že výsledky preukázali rakovinu.

Hviezda českej verzie šou Tvoja tvár znie povedome sa nakoniec rozhodla prehovoriť. ,,Ako asi tušíte, tak nádor je tentokrát zhubný. Nie som ale v ohrození života a všetko bolo veľmi rýchlo podchytené. Hneď sme začali s liečbou a veci sa dali do pohybu. Mám za sebou prvú chemoterapiu a pred sebou ďalšiu,“ otvorene napísala na sociálnej sieti Anička.

Speváčka však prekvapila aj nečakaným krokom, keď si oholila celú hlavu. Bola si vedomá, že pri liečbe príde o väčšinu vlasov a nechcela sa na to s úzkosťou pozerať. Je odhodlaná bojovať a rakovinu poraziť. ,,Ako hovorí môj dobrý kamarát: ‘Hlavné je sa z toho nepos*ať.’ Je to jednoducho tak, ako to je a je to iba drobné zdržanie na mojej ceste, ktoré mi otvorilo oči a ukázalo pohľad na svet a život zase iným smerom,“ dodala v úprimnom vyjadrení.

 

Predtým

 

 

Teraz

 

Zdroj: Instagram/anna_lucie_slovackova  |  Foto: Instagram/anna_lucie_slovackova, Facebook/Anna Lucie Slováčková

You Might Also Like