ŠOKUJÚCE: Zomrel herec Mark Blum: Hviezda filmu Krokodíl Dundee podľahla koronavírusu!

Americký herec Mark Blum zomrel vo veku 69 rokov na komplikácie spôsobené nákazou koronavírusu. Diváci si jeho tvár môžu pamätať z mnohých rolí, avšak najviac je známy zo snímky Krokodíl Dundee. Mladší diváci ho môžu poznať zo seriálu You na Netflix.

Smrť herca Marka Bluma bola oznámená v stredu a vo štvrtok túto informáciu potvrdili jeho zástupcovia. Herec bojoval s  koronavírusom a nakoniec nákaze podľahol. Ako herec začal v divadle a po roku 1977 sa presunul aj na filmové plátna.

Veľa rolí

Zahral si v mnohých filmoch, najviac známy z nich je však Krokodíl Dundee . Tam mal úlohu Richarda, ktorý bol zasnúbený s hlavnou ženskou postavou Sue. Práve ju chcel mať pre seba hrdina celého filmu a Richard mu tak robil soka v láske.

Tí mladší ho môžu poznať zo seriálu You na Netflix . Po jeho smrti práve jeho kolegovia z branže pridávali smutné príspevky a odkazy do neba. Napríklad pre Rosanna Arquette, ktorá s ním hrala v snímke Hľadám Susan, je to veľmi ťažká strata.

Odkazy do neba

“Som smutná aj za jeho rodinu a fanúšikov. Bol to úžasný herec a veľmi dobrý a láskavý muž. Odpočívaj v pokoji, Boh ti žehnaj, “uviedla na sieťach Rosanna. Podobný príspevok pridala aj divadelná spoločnosť Playwrights Horizon. “S láskou a ťažkým srdcom skladá Playwrights Horizon hold Markovi Blumovi, drahému priateľovi a skvelému umelcovi, ktorý nás tento týždeň opustil,” napísali.

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

PRIDAJTE SA K NÁM!

You Might Also Like