Šokujúce! Zatiahol dievčatko (8) do krovia a znásilnil ju! Súd preplakal, dostal 6,5 roka a musí sa liečiť

Ohavný prípad znásilnenia malého dievčatka (dnes 9) začal prejednávať Krajský súd v Ostrave. Obvinený maliar-natierač Martin Š. (35) rokovanie preplakal. Už skôr sa ale k činu priznal a nielen to! 

 

Podobne zaútočil aj na iné dieťa v Písku a navyše bol predtým už odsúdený za masturbáciu na verejnosti! Rozsudok padol po pár hodinách prerokúvaní, muž si odsedí šesť a pol roka.

Vtedy osemročné dievčatko na sídlisku v Ostrave si vyhliadol zvrhlík podľa svojich slov náhodne. Do Ostravy vraj vlani 22. júla odišiel z rodnej Opavy poobzerať sa po dievčine, s ktorou by mohol začať chodiť. Cítil sa osamelý, a tiež mu chýbal sex.

„Stretol som tu dievčatko, pýtal som sa, kde je nejaký obchod, a či pôjde so mnou tam do toho krovia. No a ona, že áno, ale že za chvíľu musí domov. Tak som jej povedal, či si môže ľahnúť, hovorila, že je na to malá a potom k tomu došlo, „ priznal sa polícii. Muž dieťa zvalil a donútil k orálnemu sexu!

Prišla na neho chvíľka

„On moc smrdel. Tak ako pivom a ako keď chodia ľudí vyhadzovať smeti do popolnice, tak ako kontajner. Veľa som sa ho bála, „vypovedala dievčatko po čine.

„Prišla na mňa proste taká chvíľka. Keď je dievča pekná a štíhla, tak ma to vzrušuje, „povedal obžalovaný. Už dlhšie vraj na sebe pozoroval, že s ním nie je »niečo« v poriadku. Priznal, že vášnivo rád sleduje na mobile videá s »lolitkami« do 20 rokov. Ale vraj len s dospelými.

Obťažoval aj dievča na hojdačke

Problémy so svojou deviáciou mal aj predvlani v Písku, kde pracoval, aj keď je vyučený maliar-natierač, v lese ako robotník. Keď išiel raz parkom domov z práce, všimol si deväťročné dievča, ktoré sa hojdalo na hojdačke. A potom už sa vraj neudržal.

„Pociťoval som nutkanie. Chýbalo mi objatie. Ruku som jej dal na hrudník a išiel som až do rozkroku, kde som ju pohladil. Potom som jej dal pusu. Pociťoval som mierne sexuálne vzrušenie. Od tej doby som už chodil z práce inou cestou, „ spomínal na ďalší svoj zločin.

 

Splnomocnenkyňa poškodeného dievčaťa z Ostravy požaduje ako nemajetkovú ujmu hotovosť. „Požadujeme 150 tisíc,“ potvrdila splnomocnenkyňa dievčaťa Petra Langerová.

 

Trest prijal

Pre súd bol prípad jasný a s obžalovaným sa nijako „nepáral“. „Bol uznaný vinným zo spáchania obzvlášť závažného zločinu znásilnenia a odsúdený na nepodmienečný trest odňatia slobody v dĺžke trvania 6 rokov a 6 mesiacov,“ uviedla hovorkyňa súdu Karin Kantorová.

Súčasťou trestu je aj ústavné sexuologické liečenie. Rozsudok je právoplatný, obžalovaný aj štátna zástupkyňa sa vzdali práva na podanie odvolania. Sám odsúdený priznal, že ho výsledky posudkov, ktoré ho hodnotia ako extrémne nebezpečného jedinca, vydesili.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: blesk.cz

You Might Also Like