ŠOK: Vojvodkyňa Meghan bola obvinená z predstierania tehotenstva. FOTO ako dôkaz!

Vojvodkyňa Meghan (37) by mala na prelome apríla a mája porodiť svoje prvé dieťa, avšak teraz sa objavili fotografie, vďaka ktorým jej tehotenstvo mnoho ľudí začalo považovať za falošné…

Snímka vyvolala pochybnosti. Podľa niektorých ľudí svoje tehotenstvo Meghan len predstiera. Takýto šok nečakal nikto! Ak je toto pravda…

 

Keď Meghan nedávno navštívila opatrovateľský dom v Londýne, mala na sebe biele šaty s kvetinovým vzorom. Keď zdravila seniorov, máličko sa k nim naklonila, čo jej trochu zdeformovalo brucho. Podľa snímky, ktorú pri tom zaobstarali novinári, to takmer vyzerá, ako by ho mala vypchaté.

Na sociálnych sieťach sa okamžite strhol rad diskusií. “Mám vyštudované dve stredné a jednu vysokú. Tiež hovorím tromi jazykmi. Som naozaj vzdelaný, napriek tomu si myslím, že všetko okolo Meghan je falošné, vrátane jej tehotenstva, “napísal jeden z odporcov vojvodkyňa na sociálnu sieť.

“Prečo Meghan Markleová nikdy nenosí pančuchy? V Anglicku je zima. Pančucháče sa nehodia k falošnému bruchu? Stlačili by vankúš? #megxit, “pridal sa ďalší človek. Hashtag, ktorý pridal, používajú aj ďalšie odporcovia Meghan. Narážajú tým na bizarné situáciu ohľadom brexitu.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like