ŠOK! Poslankyňa NR SR sa bude vydávať: Vezme si muža zo šou Vyvolení!

Známa poslankyňa NR SR, ktorá sa preslávila ostrými výrokmi na pôde parlamentu, sa bude zrejme čoskoro vydávať. Na sociálnej sieti totiž oznámila zásnuby. Jej manželom sa tak stane podnikateľ a účinkujúci z niekdajšej populárnej šou Vyvolení!

Poslankyňa NR SR za SaS Jana Cigániková má obrovský dôvod na radosť. Tým je tentokrát krásny míľnik v súkromnom živote. Čiernovláska, ktorá sa preslávila ostrými výrokmi v parlamente a nedávno skritizovala náš školský systém, sa totiž bude vydávať!

Jej manželom sa pritom stane podnikateľ a bývalý účastník reality šou Vyvolení Daniel Bittó, s ktorým tvorí rozvedená kráska s dvomi synmi pár už niekoľko rokov. Na sociálnej sieti sa pochválila politička zásnubným prsteňom a ženám poslala jasný odkaz: “Sorry, kočky, už je len môj. Zasnúbená,” zažartovala.

Pre Topky napokon prezradila aj romantické detaily priebehu sladkého okamihu, kedy jej odrazu čašník v podniku priniesol škatuľku s prsteňom: “Zakryla som si tvár, aby som udržala emócie. Nepodarilo sa, rozplakala som sa od šťastia ako malé dieťa. Odokryla som si tvár a Dano už kľačal predo mnou. Ten najkrajší chlap na svete, ktorého úprimne milujem, predo mnou kľačal. Smiala som sa a plakala zároveň,“ dodáva natešene. V pozadí hrala ich obľúbená pesnička a obidvom sa triasli ruky aj hlasy.

Svadbu plánuje poslankyňa so svojím milovaným v septembri a už začínajú s prvými prípravami. A hoci má údajne Daniel komplikovanú povahu, spoločného života sa už nevie dočkať: “Teším sa na život s Danom, aj keď je to ten najkomplikovanejší chlap, akého poznám. Ani ja nie som zrovna jednoduchá, poznáme sa, hodíme sa k sebe. Bude to fajn,“ uzatvára čerstvú tému. Dvojici blahoželáme!

 

 

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/jankaciganikova

You Might Also Like