ŠOK! Kika to po týždňoch konečne PRIZNALA: Takto vidí budúcnosť s Radom!

Kristi Dali a zadaný Rado Dulin tvoria na Farme nerozlučnú dvojku. Do svedomia im pred pár dňami vstúpil svokra Gizka Oňová a farmári sa krátko na to odhodlali k prvému otvorenému rozhovoru. Takto si Kika predstavuje budúcnosť s Radom!

Kristi a Rado svoju náklonnosť na Farme nedokážu skrývať. Už niekoľko mesiacov tvoria na statku nerozlučnú dvojku, pričom majú za sebou aj viaceré horúce intímne chvíle. Problém, ktorý však musia vyriešiť, je práve Popradčanom 6-ročný vzťah so snúbenicou Ivkou.

Do svedomia vstúpila nedávno obidvom televízna svokra Gizka Oňová, ktorá Kike aj Radovi vyčistila žalúdok. Jej slová ale zrejme padli na úrodnú pôdu a farmári sa konečne odhodlali k prvému otvorenému rozhovoru o svojej spoločnej budúcnosti.

Rado, ktorý by mohol po Farme prísť o snúbenicu aj o novú kamarátku, sa dotknutej fotomodelky narovinu opýta, čo cíti. Jej odpoveď ale zrejme mnohí nečakali. Plavovláska síce hovorí, že nikto nevie, čo bude ďalej, no napokon to z nej vypadne: “Chcem už odtiaľto ísť von a byť s tebou proste, vonku.” Či sa dvojka naozaj dá po skončení Farmy dokopy, sa pritom dozvieme už onedlho.

 

 

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza

You Might Also Like