Šmahel reaguje na fyzický útok Mateja: Tvrdé slová o farmárovi!

Kauza fyzického ataku Mateja Jurkoviča, ktorý pred televíznymi kamerami zaútočil v reality šou Farma 11 na Rastislava Mojseja, naďalej rezonuje Slovenskom. Okrem veľkého množstva divákov, ktorí jeho čin tvrdo odsudzujú, boli z kamerových záznamov v šoku aj moderátorka Evelyn a hospodár Martin. Najnovšie sa k incidentu vyjadril aj exfarmár Martin Šmahel.

Detaily o fyzickom útoku, ktorý sa na Farme odohral ešte 16. októbra, odvysielala televízia Markíza takmer tri týždne po incidente. K téme roztržky medzi Rastislavom Mojsejom a Matejom Jurkovičom sa v šou Farma X-tra vyjadrila moderátorka Evelyna a hospodár Martin, pričom moderátor relácie nemal príliš veľa priestoru na prezentovanie svojho názoru.

Fanúšikovia na sociálnej sieti však od Šmahela neustále očakávali jeho vyjadrneie na správanie sa 41-ročného svalovca. Martin tak nakoniec prehovoril. ,,Farma je prostredie so zvýšeným psychickým tlakom. Ak však niekto na provokáciu odpovie tvrdou hlavičkou do hlavy (tak, že musel Rasťo mať krk v korzete a vyrazil mu zub), je to hrubé porušenie pravidiel Farmy, ale aj morálky spoločnosti. Od človeka, ktorý písal na stenu 4 dohody o rozumnom správaní, by som čakal viac zdržanlivosti (nebrať nič osobne, nevytvárať si domnienky…atď),“ úprimne odpovedal exfarmár.

 

 

Zdroj: Instagram/martinsmahel  |  Foto: Instagram/martinsmahel, markiza.sk, YouTube

You Might Also Like