Slovenská veštkyňa hovorí: Mačky sú indikátorom karmy. Takto zistíte ako ste s nimi spriaznení

Pociťujete nevysvetliteľnú nepriazeň k mačkám? Tvrdím, že to je dôvod k vážnemu zamysleniu.

 

Veľká časť ľudí má k mačkám výslovne pozitívny vzťah, niektorí jedinci k nim však pociťujú nepriazeň. Mačky ich dráždia, lezú im na nervy, prekážajú im a vyvolávajú v nich jedinú túžbu: zahnať ich čo najďalej. Na prvý pohľad by sa zdalo, že na tom predsa nič nie je. Nemajú radi mačky a čo má byť? Je to ich vec! Možno to tak aj je, ale ja opakujem, že je to dôvod k vážnemu zamysleniu.

Mačka domáca, rovnako ako pes, žije s človekom od pradávna. Ak však psie povinnosti boli od počiatku konkrétne a zrozumiteľné – to znamená predovšetkým lov a ochrana, s mačkami to bolo ďaleko zložitejšie.

Hubenie drobných škodcov, ako sú potkany a myši, by sa dalo nazvať ich hlavnou úlohou. Hlavná úloha mačky domácej v ňom zďaleka nespočíva. Mačka má jedinečný bioenergetický systém. Dokáže sa citlivo naladiť na biopole, ktoré ju obklopuje a dokonca s nimi rezonovať, korigovať ich a v prípade potreby i napájať.

Vo výnimočných prípadoch je dokonca schopná biopole úplne obnoviť. Rozprávanie majiteľov mačiek o zmiznutí bolesti hlavy a porovnanie krvného tlaku po tom, čo sa pomaznali so svojím chlpatým miláčikom, nie sú žiadne výmysly. Akýkoľvek výpadok organizmu sa vzápätí prejaví poškodením energetickej aury. Mačka to vycíti a ponáhľa na pomoc.

 

Tým však schopnosti týchto huňatých hebkých krásavíc nekončia. Mačka môže slúžiť ako svojrázny indikátor ľudského šťastia a blahobytu. Ak je v živote jej človeka všetko v poriadku, je mačka, ktorá žije v jeho domácnosti, spokojná, veľa spí, nezanedbáva svoje hygienické procedúry a má dobrú chuť k jedlu. Ak je z ničoho nič nervózna, nedbá o seba a zle žerie, znamená to, že niečo nie je v poriadku. Najcitlivejšie zvyčajne mačky reagujú na hádky v rodine, pričom sú vždy na strane toho, kto bol v spore nespravodlivo osočený. Ak napríklad nezaslúžene potrestáné dieťa, mačka za ním príde, mazná sa s ním a snaží sa dieťa upokojiť a obnoviť jeho duševnú rovnováhu.

Dovoľte mi teraz prejsť k tomu, kvôli čomu som tento článok vlastne začala písať. Ako každé veľmi citlivé puto, sú tiež vzájomné vzťahy mačky a človeka obojsmerné. Mačky nás vycítia, ale aj človek veľmi dobre vycíti mačku. Preto prakticky nenájdeme nikoho, kto by bol k mačkám ľahostajný. Buď je to sympatia, alebo nepriazeň.

Ohľadom sympatie je všetko jasné, ale pokiaľ ide o tú nepriazeň … Podľa môjho pozorovania deväťdesiat percent agresívnych alkoholikov nemohlo vystáť mačky, veľká časť mojich kamarátiek, ktorým sa v osobnom živote nedarilo, sa vyznačovala neznášanlivosťou k týmto chlpatým tvorom a pravidelne, a to bez akejkoľvek súvislosti, tvrdili: «Nenávidím mačky!».

Aj deti vystavené násiliu v rodine alebo v škole prenášajú svoje poníženie na túlavé alebo v susedstve žijúce mačky. Podobných príkladov by som mohla uviesť ešte viac.

Dá sa s istotou tvrdiť, že u človeka, s ktorého karmou nie je všetko, ako má byť, vyvoláva mačka negatívne emócie. Takí ľudia by sa mali vážne zamyslieť nad tým, ako zmeniť svoj život, ako ho presvetliť a vniesť do neho trochu šťastia. Potom u nich malí chlpatí sympaťáci nebudú vyvolávať nič iné ako úsmev.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like