Skutočný príbeh jedného nášho čitateľa: Ako prírodne znížiť cholesterol, cukor, tuky a triglyceridy v krvi

Jeden čitateľ sa s nami podelil o svoju skúsenosť s tým, čo dokáže jedna netradičné prírodná liečba, bez žiadnych farmaceutických liekov, urobiť s cholesterolom, krvným cukrom, tukmi a triglyceridov v krvi.

Tu je už jeho príbeh:

Stalo sa mi to pred niekoľkými mesiacmi, keď mi môj doktor ukázal výsledky krvných testov.

A musím povedať, neveril som vlastným očiam. Keď som videl hodnoty parametrov moču, cholesterolu, krvného cukru, lipidov a triglyceridov, bol som doslova šokovaný.

Všetky uvedené veličiny vysoko prekračovali normálne hodnoty. Čakal by som, že človek v takom stave by mal byť dávno mŕtvy. Ale nebol. Ten človek bol stále živý.

Doktor najprv svojou rukou zakrýval meno. Potom, keď ju dal preč, uvidel som na papieri meno. Tým pacientom bol sám profesor.

Preto som sa ho opýtal: „To myslíte vážne? Ale ako? Čo sa stalo? “

Usmial sa na mňa a ukázal mi ďalšiu analýzu krvi so slovami: “ Pozrite sa na toto a porovnajte to s prvou analýzou. Potom sa pozrite na dáta oboch testov „.

A to som tiež urobil. Hodnoty jednotlivých veličín na druhom teste už boli všetky v norme. Táto krv už bola perfektná a bez chýb.

Druhýkrát som zostal s šoku, keď som sa pozrel na dáta. Rozdiel medzi týmito dvoma testami bol iba 1 mesiac.

Preto som sa ho znova spýtal: “ Ako ste to dokázal? To je vskutku úžasné! 

Potom mi profesor prezradil, že za tento malý zázrak vďačí svojmu lekárovi. V podstate, jeho lekár mu odporučil jednu netradičnú liečbu, ktorú mu poradil jeho kolega, iný lekár.

Tiež mi prezradil, že túto liečbu vyskúšal už niekoľkokrát a vždy sa rovnako skvelými výsledkami.

A dokonca aj sám lekár môjho profesora používa túto liečbu aspoň raz za rok. Buď preventívne alebo vtedy, keď si urobí krvné testy a niektoré zo spomínaných veličín sú mimo normy.

Odporúčame vám, aby ste ju vyskúšali aj vy. Určite nebudete ľutovať.

Ako prírodne znížiť cholesterol, cukor, tuky a triglyceridy v krvi

Každý týždeň počas 4 týždňov si kúpte v obchode čerstvú oranžovú tekvicu. Každý deň z nej odkrojte 100 až 120 gramový kúsok a zvyšok skladujte v chladničke.

Z vyrezaného kúsku olúpte šupku, nakrájajte ho na menšie kúsky, tie vložte surové do mixéra, pridajte trochu vody a dobre to rozmixujte, kým nezískate hladkú homogénnu zmes.

Pite tento vitamínový nápoj 15 až 20 minút každý deň pred raňajkami.

Určite robte túto kúru pravidelne každý deň po dobu jedného mesiaca, prípadne vtedy, keď potrebujete znížiť hladinu krvného cholesterolu.

Na čo nesmieme zabudnúť

Najlepšou vecou na tejto kúre je, že ju máte úplne pod kontrolou.

Nezabudnite však vždy pred jej začatím a po jej skončení si dať urobiť krvné testy, aby ste si vedeli zmerať jej účinnosť.

Môj profesor mi povedal, že táto kúra nemá žiadne vedľajšie účinky, pretože jediné, čo zahŕňa, je jedna zelenina a voda (nápoj nikdy neprisladzujte!).

Ako tekvica lieči?

Môj profesor je skvelý chemický inžinier. Preto sa rozhodol preštudovať tekvicu, aby zistil ako funguje.

Pomocou chemickej analýzy v nej našiel látky, ktoré odstraňujú zlý LDL cholesterol z ciev az tela ho vyplavujú prostredníctvom moču.

Výsledkom toho sa potom človek cíti oveľa lepšie, je plný energie.

Dúfame, že vám tento článok príde k úžitku, a že sa s ním podelíte aj so svojimi priateľmi a známymi.

You Might Also Like