Škoricová maska Vás zbaví pigmentových škvŕn, jaziev, akné a vrások už po druhom použití.

Niektoré liečebné postupy zanechávajú pri liečbe akné nepekné jazvy a škvrny. Preto potrebujete pomoc, ktorá vyrieši Váš problém. Máme pre Vás masku, ktorá je skutočnou spásou.

Ak máte nerovnú alebo problematickú pleť, jazvy, bodky od akné, vrásky, či iné problémy, pravidelné používanie tejto masky je pre Vás to pravé.

Každá ingrediencia má svoj zmysel a účel. Spolu pôsobia osviežujúco, nechávajú pokožku jemnú a hladkú. Rozhodne ide o jednu z najúčinnejších prírodných másk, ktoré si zamilujete.

Ingrediencie:

  • 1 lyžička medu
  • 1 lyžička čerstvej citrónovej šťavy
  • 1/2 lyžičky škorice
  • 1/2 lyžičky muškátového orieška

Príprava:

Všetky suroviny zmiešajte.

Ak máte citlivú pleť, citrónovú šťavu rozrieďte alebo vynechajte. V danom prípade môžete pridať trochu viac medu, aby bola zmes hustejšia.

Ba čo naviac, med rozširuje cievy a preto nie je táto maska vhodná pre ľudí trpiacich vaskulárnymi ochoreniami. Med preto vymeňte za biely alebo zelený íl. Zmes  spracujte do požadovanej konzistencie.

Inštrukcie:

Zmes aplikujte na tvár, ale vyhnite sa očnému okoliu a ústam. Nechajte pôsobiť 30 minút, najmenej však 10 minút. Brnenie pocítite prvých 5 minút. Potom zmizne. Masku umyte teplou vodou a tvár si nakrémujte krémom, ktorý používate.

Masku nikdy nepoužívajte ako peeling!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like