Sestričky končia, nahradí ich nová reality show: Zaujme divákov?

Obľúbený seriál z nemocničného prostredia si získal srdcia mnohých divákov, ktorí týždeň čo týždeň očakávali, ako sa osudy sestričiek vyvinú. Druhá séria mieri do veľkého finále, fanúšikovia smútia, so štyroma sympatickými herečkami sa znova budú musieť rozlúčiť. 

Poslednú časť druhej série odvysiela televízia Markíza už tento utorok, 5. novembra a diváci sa údajne majú na čo tešiť. V programovej štruktúre ich vystrieda nová reality show Utajený šéf. Niečo podobné sme tu ešte nemali!

Riaditelia veľkých slovenských firiem si vyskúšajú prácu radových zamestnancov a budú tak medzi svojimi zisťovať, čo si myslia o nich samotných, o firme či o práci, čo im prekáža a čo by možno zlepšili. Prvým šéfom bude Branislav Cvik – spolumajiteľ banskobystrického pivovaru Urpiner.

“Pivovar momentálne beží ako dobre namazaný stroj, ale zaujímalo by ma, čo si ľudia myslia aj o samotných procesoch vo firme. Či napríklad niečo v skutočnosti považujú za zbytočné a nepoužiteľné, ale robia to len preto, lebo to majú nariadené zhora. Toto je vlastne to, čo by som chcel zistiť. Bežne zamestnanci svojim šéfom nerozprávajú o svojich životných ťažkostiach v takomto rozmere,” priznáva Branislav. Bude zaujímavé sledovať, ako to celé dopadne, ste zvedaví? Alebo by ste radšej sledovali ďalšie časti Sestričiek?

 

 

Zdroj: strategie.hnonline.sk | Foto/Video: YouTube

You Might Also Like