Šesť vychytávok, ktoré vám veľmi uľahčia každodenný život!

Každodenný život nám prináša mnoho nástrah, o tom niet pochýb. S našimi radami si ho ale aspoň o niečo uľahčíte …

Možno si to ani neuvedomujete, ale väčšinu vecí, čo robíme na dennej báze prakticky automaticky robíme vlastne zle. Iste, ide o drobné veci, ale ak nad nimi začneme viac premýšľať, uvedomíme si, že idú vlastne robiť inak. Myslíme tým teda lepšie a hlavne časovo úspornejšie, lebo čas je to, čo za čím sa celý náš život naháňame. Pripravili sme pre vás šesť vychytávok, ktoré vám váš život naozaj uľahčia. Nie je zač!

Test make-upu

Pri výbere make-upu je základ otestovať ho na krku, nie na vašom zápästí. Slabý prúžok na krku bude dostačujúcim testom a vy sa v správnom odtieni nikdy nezmýlíte!

Triedenie kľúčov

Aby ste už nikdy nemuseli hľadať ten správny kľúč, natrite ich jednoducho lakom na nechty!

Ako ľahko ošúpať vajce?

Ako odstrániť škrupinu ľahko a rýchlo? Jednoducho: pred varením dajte do vody lyžičku jedlej sódy a uvidíte, ako sa vám potom bude lúpať samo!

Žehlenie bez žehličky

Nemáte čas na žehlenie, ale napriek tomu chcete oblečenie vyžehlené? Nie je problém, máme pre vás jeden malý trik: umiestnite vaše oblečenie do sušičky s tromi kockami ľadu nechajte ich pôsobiť po dobu pätnástich minút. Para ho počas procesu sušenia zbaví všetkých puklín a vrások a vy budete nadšení!

A čo sprcha?

Pri sprche dbajte na správne množstvo šampónu – prílišné množstvo robí vašu kožu svrbiacu alebo príliš suchú. Odolajte teda penivému efektu a šampón používajte striedmo s kombináciou vlažnej vody.

You Might Also Like