Sergej hľadá nový domov! To, čo vymyslel majiteľ tohto inzerátu na predaj ojazdného auta je ozaj originálne

Predať nejaký produkt nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. Pri obrovskej konkurencii, ktorá sa vo svete vyskytuje, to majú drobní podnikatelia a predajcovia skutočne náročné. Obzvlášť ak sa to týka produktov, ktoré nebývajú pre spotrebiteľov príliš atraktívne na kúpu.

Na základe týchto spomenutých faktov by sa dalo povedať, že predať niečo, je priam umenie. Niektorí dokonca tvrdia, že pri správnej reklame sa dá predať čokoľvek. My sme sa teda pozreli na sociálne siete, a ponúkame vám jeden z najvtipnejších a najoriginálnejších inzerátov na slovenskom internete.

„Čaute! Volám sa Sergej a môj majiteľ sa ma chce zbaviť za 1250 euro. Nemá na mňa čas, a vôbec sa mi nevenuje. Som pojazdný a mám novú estékačku a emisnú. Oblečený mám bordový matný kabát, s hrdzavými doplnkami. Obuté mám lakovky R15 originál Abarth za 450 euro, ale môžem odísť aj v plechových papučiach R13, to znamená že budem lacnejší o 450 é. Takže moja cena bez elektrónov je 800. Mám aj rovnako starého brata, od ktorého si beriem náhradné diely. Bolo by super keby sme zostali spolu a odišli ako jedna veľká rodina. Brat stojí 350 euro, a má pekný interiér, na rozdiel  odo mňa. Cena za celú famíliu je 1600 korún európskych.
– Lada 2102 , r.v 1974, nová STK a EK, obsah 1,2 benzín, hrdzavé ale pojazdné.“

 

Táto inzercia sa objavila na stránke bazos.sk a okamžite si získala mnoho priaznivcov.  Ak to takto pôjde ďalej, Sergej si onedlho skutočne nájde nového majiteľa napriek jeho veku a stavu. Inzerát sa blíži za krátky čas k 5000covému zhliadnutiu, niektorí ho medzi sebou aj zdieľali.

Čo si myslíte vy? Je jedno, čo predávam pokiaľ tomu urobím dobrú reklamu, alebo sa dá predať len skutočne dobrý produkt? Aké máte vy skúsenosti s inzerátmi a reklamami?

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like