S týmto trikom sa ľahko zbavíte čiernych bodiek Už žiadne ďalšie mučivé výlety ku kozmetičke

Čierne bodky alebo akné vznikajú v póroch v dôsledku nahromadenej tvorby mazu a odumretých kožných buniek. Nečistota však nie je hlavnou príčinou akné a každodenné čistenie pokožky kozmetickými produktmi tejto situácii veľmi nepomáha.

 

Na odstránenie čiernych bodiek je potrebné mechanické čistenie pleti, najlepšie prípravok s hĺbkovým čistením.

Ponúkame vám recept na čierne bodky:

  • 1 lyžička citrónovej šťavy
  • 1 lyžička jedlej sódy

Príprava:

Pridajte do misky určené množstvo sódy a citrónovej šťavy. Dobre premiešajte, aby ste nadobudli hladkú konzistenciu. Mala by pripomínať hustú smotanu.

средство от черных точек на носу в домашних условиях

Aplikácia:

Umyte si tvár teplou vodou a utrite dosucha. Pomôže to očistiť pokožku a otvorí póry.

Zmes si pomocou kefky alebo čistej kefky na zuby naneste a jemne vmasírujte na miesta s čiernymi bodkami. Dôležité: nepoužívajte zmes na čerstvé rany alebo podráždené miesta na pokožke.средство от чёрных точек народный рецепт бесплатно дома

Nechajte pôsobiť 15 minút.

Tvár opláchnite vlažnou vodou, v žiadnom prípade nie horúcou. Nakoniec naneste svoj denný hydratačný krém.

Neočakávajte, že akné zmizne hneď po prvej aplikácií. Nepoužívajte to viac ako 1x týždenne. Po 4. použití budú póry vyčistené a zúžené. Po dosiahnutí požadovaného efektu už s procedúrou nepokračujte.

Kyselina citrónová odstráni odumretú kožu a zosvetlí ju. Tým, že budú vaše póry vyčistené, zabránite aj vzniku akné. Sóda ma antibakteriálne vlastnosti, takže zabraňuje infekciám po odstránení čiernych bodiek.

Povedzte o tejto zmesi aj vašim kamarátkam!

лучшее средство от глубоких черных точек

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc

You Might Also Like