S deťmi sme celú nedeľu zbierali v parku gaštany, aby sme vytvorili túto krásu. Dokonca aj sused šiel hneď potom zbierať gaštany

Minulý víkend sme strávili s deťmi v prírode, kde sa uskutočnil zber gaštanov. Deti sa vybláznili a my sme mali dobrý pocit z toho, že sa pohybujeme na čerstvom vzduchu s vánkom babieho leta.

Vďaka tejto vychádzke máme plán na dlhé zamračené dni a večeri do bodky zorganizovaný. Gaštany sa totiž dajú využiť nielen v kulinárstve, ale aj ako milé a originálne dekorácie do vášho domova.

Čo je však najdôležitejšie, táto kreativita prináša vám a vašim deťom mnoho príjemných a radostných momentov. Pustite sa do toho!

Zaujímavý nápad na ozdobu k Halloween party.

Z gaštanov si môžete vytvoriť všetky druhy postavičiek a zvierat. Použite aj ich pichľavý obal!

Do interiéru domu sa inšpirujte nápadom na topiary z prírodných materiálov. Na svoje si prídu milovníci ekologického štýlu…

Pomocou ručne vyrobených výrobkov z gaštanov môžete vytvoriť rozprávkový svet s hrdinami a ich dobrodružstvami.

Vďaka vŕtačke, kliešťom a kovového drôtu môžete vytvoriť jesennú dekoráciu nielen do domácnosti ale aj napríklad do kaviarne či kancelárie.

Nádhera!

Zaujímavý veniec z gaštanov a žaluďov.

Pozrite sa na tieto sovičky, takému výtvoru sa poteší každý!

Svietnik nadýchaný jesennou atmosférou.

Vytvorte si spolu s vašimi ratolesťami napríklad aj takýto veniec. Ubehne vám čas, zabavíte sa a skrášlite si vašu domácnosť. Skvelý plán!

Kreatívnosť nemá medze a my veríme, že sme vás inšpirovali k tomu, aby ste si niečo podobné urobili doma aj vy s vašimi deťúrencami.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like