Ruský zázrak: Prírodný balzam, ktorý pomôže od mnohých chorôb

Populárne ruské webovej stránky pre alternatívnu medicínu uviedli recept na tento prírodný balzam a razom sa stal hitom, ktorý pobláznil mnoho ľudí. Niet sa čomu čudovať, pretože ide o balzam, ktorý je na prípravu veľmi jednoduchý, efektívny a pomôže s liečbou mnohých chorôb. Je čisto prírodný, takže do svojho tela „nepumpuje“ chémiu.

Je multifunkčný, nepomáha len na jednu jedinú chorobu, ale na mnoho chorôb, čo ho robí ešte atraktívnejším. Vyskúšajte ho aj vy a uvidíte, aké ohromujúce výsledky tento jednoduchý ruský recept prináša.

Lieči rad chorôb

Tento liečivý balzam je možné použiť na liečbu mnohých chorôb, napr. Otitídy, angíny pectoris, na opuchy, modriny, popáleniny, na bronchitídu, na prasklinky na rukách či na nohách, na zápal vaječníkov, na trofické vredy a na rad ženských ochorení. Používanie tohto balzamu spočíva vždy v chorobe. Sú dva spôsoby, ako balzam používať a to vonkajším a vnútorným spôsobom. Aký je recept na tento balzam?

ingrediencie:

  • 1 vajce
  • 400 ml rastlinného oleja
  • 60 g včelieho vosku

Príprava:

Uvarte vajíčko a vyberte z neho žĺtok. Bielok nechajte bokom. Zo žĺtka vytvorte na malej doske kašu (nasekajte) a na smaltovú panvicu nalejte olej. Pridajte včelí vosk a na miernom ohni ho nechajte roztaviť. Keď počujete „praskanie“ na panvici, vezmite žĺtok a prstami ho pridajte do zmesi oleja a vosku, kúsok po kúsku. Olej začne peniť, preto ho z ohňa rýchlo odstráňte a počkajte, kým sa neupokojí.

Potom dajte panvicu na mierny oheň znovu a pokračujte v pridávaní žĺtku. Zmes na panvici stále miešajte. Táto zmes zmení farbu, stane sa tmavo hnedou. Akonáhle sa tak stane, zložte panvicu z ohňa a nechajte po dobu 15 – 20 minút stáť. Vezmite nádobu a cez jemné sitko ho nechajte prepasírovať.

Keď je balzam hotový, vložte ho do sklenenej nádoby a starostlivo zatvorte vekom. Môžete tento balzam uchovávať v chladničke a to dokonca viac ako 10 mesiacov. Ak sa rozhodnete tento balzam používať ako obklad, odporúčame ho zahriať nad parou.

Ako ho používať?

Vonkajším spôsobom využijete tento balzam, keď ho budete trieť alebo ho budete jemne vmasírovávať. Vnútorným spôsobom ho využijete, keď ho budete užívať trikrát denne pred jedlom a to pol lyžičky.

využitie balzamu

Ako už bolo vyššie spomenuté, tento ruský balzam má veľmi dobré účinky na ľudské telo. Je možné ho využiť pre niekoľko chorôb. Nižšie si uvedieme, na aké.

zápal dutín

Ak máte zápal dutín, vložte tento balzam do pipety a vložte si jednu kvapku do nosa a to dvakrát denne v intervale jednej hodiny. Balzam musí byť rozpustený, avšak nie horúci či teplý, aby vám neporanil nosové sliznice. Nemôže však byť tuhý, to by neúčinkoval. Lekári dodávajú, že toto je spôsob, ako sa zbaviť dlhodobého zápalu vedľajších nosových dutín. Balzam preniká do dutín a berie so sebou von všetok hnis.

Hnisavý zápal stredného ucha

Do tohto balzamu namočte bavlnený kúsok obrúska a vložte ho do ucha. Ak je to nutné, môžete kus bavlneného obrúska vymeniť. Je možné tiež balzam vtierať za ucho.

Hnisavá angína, angíny, abscesy v hrdle

Na vyššie spomínané problémy použite tento balzam tak, že budete prikladať zábaly na krk a môžete tento balzam užívať tiež vnútorne. Urobte tak počas noci 2 – 3 krát a ráno abscesy prasknú a je po probléme.

Zápal priedušiek, bolesť žalúdka, čriev, vredy na tele, jačmenné zrno

Pokiaľ chcete zamedziť bolesti či sa pobiť so zápalom priedušiek, tento balzam užívajte vnútorne. Doprajte si pol lyžičky trikrát denne pred jedlom.

ženské ťažkosti

Namočte do tohto balzamu tampón a vložte ho do pošvy ráno a večer. Existujú tvrdenia, že po desiatich dňoch zostávajú po cystách len matné spomienky. Pre fybromyom to trvá dlhšie, zhruba desať týždňov. V prípade mastitídy vezmite papierový obrúsok, namočte ho do tohto balzamu a prikladajte ho na prsia, ktorá prikryjete plastovým sáčkom. Obklad obmieňajte každé dve hodiny.

Popáleniny, rany, vredy, opuchy, bolesti kĺbov a zubov

Na postihnutú oblasť naneste vrstvu balzamu, zabaľte a nechajte cez noc pôsobiť. Ak nie sú rany veľké, potom postačí, keď namočíte kúsok bavlneného obrúska do balzamu a priložíte na ranu. Bolia vás zuby, ďasná? Potom čistým prstom naberte balzam a umiestnite ho na boľavé miesto. Bolesť čoskoro zmizne.

Trofické vredy, gangréna

Papierovú vreckovku alebo obrúsok namočte do balzamu a priložte na postihnutú oblasť. Vymeňte každé dve hodiny. Hnis začne čoskoro z rany unikať.

liečba hemoroidov

Z gázy si vytvorte tampón, ktorý namočíte do balzamu. Tento tampón vložte do konečníka a nechajte pôsobiť cez noc. Odporúča sa postup opakovať 8 – 10 dní, kým sa vám neuľaví a vy sa nezačnete cítiť lepšie.

Môžete si vytvárať akékoľvek aplikácie, ktoré môžete na postihnuté miesto aplikovať pred spaním a nechať v noci, v spánku pôsobiť. Ak vás budú napríklad bolieť kĺby, potom odporúčame zabaliť balzamom natretú plochu. Dokonca pomáha tento balzam posilňovať aj vaše nechty. Jednoducho ho naneste pred spaním na nechty a votrite do nich.

Malá poznámka k vosku, ten musí byť stopercentne prírodný, včelí, najlepšie od včelára. Ak budete tento balzam užívať vonkajším spôsobom, potom si môžete vziať k ruke akýkoľvek druh oleja. Ak budete balzam užívať tiež vnútorne, potom siahnite po oleji olivovom.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like