Rodina sa rozhodla svojpomocne zrekonštruovať starú kúpelňu! Pozri, čo sa im podarilo len za 4dni!

Keď vzťahy medzi členmi rodiny dobre fungujú, je to nádhera. V dnešnej uponáhľanej dobe, ktorá je plná honu za kariérou a túžby, po materiálnom uspokojenie, medziľudské vzťahy chladnú. Nebýva to výnimka ani v rodinách. To však nie je prípad muža z dnešného článku.

 

Matka prenechala svojmu milovanému synovi maličký byt, ako svadobný dar. V byte je aj Minikúpeľňa. Bola schátraná, zastaraná a prakticky nepoužiteľná. To, čo s ňou mladý manželský pár vykonal len za štyri dni, Vám vyrazí dych.

Ako prvého sa museli noví majitelia zbaviť starých pozostatkov. Vybiť teda museli všetku omietku, tehly a dlaždice. Výsledkom bolo takmer 8 vriec stavebného odpadu.

Na novo omietnutých stenách začali ihneď, intenzívne pracovať. Obkladali, obkladali a obkladali. Už v tejto fáze sa prejavil cit pre estetiku.

Stará, Ošarpaná vaňa bola nemilosrdne zlikvidovaná. Bola nahradená sprchovacím kútom. Úspora priestoru bola teda maximálna.

Chytré, krásne a elegantné. Dlažba je presne taká, o akej majitelia snívali. Rovnako, ako celá kúpeľňa.

Zdieľajte tento super nápad na rekonštrukciu kúpeľne i s Vašimi priateľmi! Určite sa im bude tiež páčiť!

Do komentárov nám napíšte, ako sa Vám táto kúpeľňa páči!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like