Robo Roth prehovoril po smrti manželky (†27): Odkaz pre fanúšikov!

Smrť jednej z najtalentovanejších herečiek mladej generácie zasiahla celé Slovensko. Správa o úmrtí Moniky Potokárovej bola o to šokujúcejšia, keď sa na verejnosť dostala informácia, že si na svoj život siahla sama. Zdrvilo to predovšetkým jej manžela, ktorý našiel jej bezvládne telo.

Je veľmi ťažké uveriť tomu, že mladá a talentovaná herečka Monika Potokárová už nie je medzi nami. Rodina i priatelia si určite kladú otázku, čo sa odohrávalo v jej vnútri, keď sa rozhodla pre samovraždu. To sa však nikto nedozvie vrátane jej kolegu a zároveň manžela Roba Rotha, ktorý našiel umelkyňu už bez známok života.

Po tragédií sa 47-ročný herec stiahol do ústrania a trúchlil v súkromí. Nechcel sa vyjadrovať pred médiami a divadelné predstavenie, kde účinkoval, boli na istý čas zrušené. V ťažkom období mu však nakoniec boli fanúšikovia veľkou oporou v dôsledku čoho sa ich rozhodol osloviť. ,,Ďakujem úprimne všetkým za prejavy účasti. Veľmi si to vážim. Pomáha mi to. S úctou: Robert Roth,“ napísal na sociálnej sieti.

Krátke vyjadrenie jeho priaznivcov ešte viac povzbudilo, pričom s vdovcom súcitili a priali mu veľa síl. ,,Milý Robert, žiadne slová nedokážu zmierniť bolesť, ktorou si naplnený. Chcem len, aby si vedel, že v tej bolesti nie si sám. Sú v nej všetci, ktorí obdivovali a mali Moniku radi,“ napísala menovkyňa jeho zosnulej manželky.

Vyjadrenie Roba Rotha

Reakcie Slovákov

Zdroj: Facebook/Robert Roth  |  Foto: Facebook/Robert Roth, Tatra banka, Ahmed H.

You Might Also Like