Rado má na krku ŠKANDÁL! Oklamal ďalšie 3 ženy?

Rado Dulin (38) stále na Farme bojuje o 75-tisícovú výhru, pričom s Kristi Dali (32) len ťažko skrývajú vzájomnú náklonnosť. Najnovšie ale vyplával na povrch škandál! Oklamal Popradčan ďalšie tri ženy?

Na verejnosť prenikajú stále znepokojivejšie informácie o súkromnom živote Rada Dulina, ktorý je zrejme celkom odlišný od toho, aký sa prezentuje v televízii. Hoci si diváci mysleli, že najväčším prehreškom Popradčana je jeho intímne zblíženie s Kristi napriek vzťahu so snúbenicou, všetko je inak.

To, že má Rado doma “druhú Kikušku”, mu dala najavo aj jeho mama, keď navštívila syna na statku. Snúbenica Ivka ale zďaleka nemá byť jedinou ženou, ktorá zrejme ostala z Radovho správania poriadne rozčarovaná. Cassanova mal totiž podľa tvrdení Kikinho bývalého Paula oklamať spolu štyri ženy.

Jednou z nich má byť snúbenica, ktorej údajne ostala na krku 80-tisícová hypotéka, čo raz spomenul pred kamerami aj Rado. Ďalšou je jeho bývalá partnerka Mirka, s ktorou má 9-ročného synčeka Lea a rovnako má na krku len hromadu dlhov: “Tá matka jeho syna, tá má nejakých 250-tisíc eur dlh… Otvorila nejakú firmu s kamiónmi a on to viedol, ale majiteľkou bola ona. Lebo on už mal predtým nejaké dlhy. U dvoch iných báb. Ivana je teraz štvrtá baba, ktorú oj*bal…,” šokuje pre Topky.sk.

Rado má tak zrejme problémy nielen so ženami, ale aj so zodpovednosťou vo finančnej oblasti. Údajne sa mal chcieť práve vďaka Farme a výhre peknej sumičky zbaviť veľkej časti záväzkov. Ktovie však, aké budú jeho úmysly, ak začne vonku nový život po boku fotomodelky Kristi.

 

Zdroj: topky.sk │ Foto: Televízia Markíza

You Might Also Like