PRVÉ SLOVÁ Charlesa po narodení princa Harryho: Ohavnosť, ktorá šokovala Dianu!

Ako už dávno svet vie, vzťah princeznej Diany († 36) a Charlesa (70) bol z väčšej časti veľmi smutný. Najhorší pre ňu však bol okamih, keď sa narodil druhý syn Harry…

Charlesovho reakcia na narodenie červenovlasého chlapčeka bola viac než šokujúca. Keď sa narodil princ Harry, Diana bola šťastná, že je zdraví a má sa čulo k svetu. Princ Charles ale bohužiaľ jej šťastie nezdieľal. Naopak!

Bol rovno z dvoch skutočností dosť rozčarovaný. Sklamaním pre neho bolo hlavne to, že sa mu nenarodila vytúžená dcéra. “Ó Bože, to je chlapec … A navyše má ryšavé vlasy,” vyriekol Charles slová, ktorá boli pre Dianu ostré rovnako, ako keby jej na mieste bodol dýku priamo do srdca. Svoje pohoršenie z červenovlasého synčeka neskrýval ani pred ostatnými. Diana nikdy nezabudla na to, čo povedal jej matke.

“Sme sklamaní. Mysleli sme si, že to bude dievča, “nehanbil sa Charles nahlas vysloviť ohavné slová, ktoré sa určite časom dostali aj k samotnému Harrymu. A aby toho nebolo málo, vždy sa špekulovalo, či Harry vďaka ryšavej hrivu nie je náhodou synom úradníka Jamesa Hewitta, s ktorým sa údajne stýkala po dobu približne piatich rokov v časoch pred narodením princa Harryho. Pri pohľade na červenovlasého vojvodu zo Sussexu dnes ale iste každý môže s čistým svedomím povedať, že tu testy otcovstva nie sú potrebné a Charles môže raz v pokoji umrieť s pocitom, že mu Diana dala dvoch krásnych synov.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like