Prvé príznaky tehotenstva, o ktorých zďaleka nevieme všetci!

V živote ženy, skôr alebo neskôr príde čas, kedy sa chcú rýchlo dozvedieť či sú alebo niesu tehotné. Ale v prvých dňoch po počatí, je život celkom malý, aby vykonala presné diagnózy. Prečítajte si teda 5 hlavných príznakov, ktoré vás môžu informovať o následnom tehotenstve!

Najskoršie príznaky tehotenstva

 

  1. V prvých dňoch po pripevnení embrya do maternice (implantácia embrya je moment tehotenstva), žena môže cítiť opuch a bolesť v hrudi. To ukazuje na precitlivenosť mliečnej žľazy. Často aj ľahký dotyk môže spôsobiť nevoľnosť.

 

2. Nepohodlie a ťažkosti v panve sú tiež príznakom u žien po implantácii embrya. Táto funkcia je veľmi individuálna a môže sa objaviť u každej ženy inak.

 

3. Už v prvých dňoch po počatí, môže mnoho žien pociťovať nepohodlie a dokonca aj nevoľnosť. Ženy sú v pozícii, keď môžu ľahko zmeniť svoje preferencie v potravinách: jedlo, ktoré mali radi pred tehotenstvom, sa teraz môže zdať bez chuti.

 

4. Pri implantácii embrya je ženino telo v šoku zo súčasných udalostí, takže zvýšenie telesnej teploty až 37 stupňov je normálny jav.

 

5. Môžete si urobiť jednoduchý domáci test: budete potrebovať pohár jódu, kus papiera a malé množstvo čerstvého moču. Je nutné navlhčiť kus papiera do moču a nakvapkať na neho niekoľko kvapiek jódu.

Ak jód nemení svoju farbu, nedošlo k tehotenstvu. U tehotných žien, moč reaguje s jódom a farba sa zmení na fialovú.

 

Pozrite sa ešte na toto video a získajte ešte viac informácií o prvých týždňoch tehotenstva !

 

Nezabudnite článok zdielať so svojimi priatelmi aj na facebooku!

 

You Might Also Like