Prišlo mi to bláznivé, ale vyskúšala som to a potom som nemohla uveriť! Skúste si aj Vy zabaliť nohy na 1 hodinu do alobalu!

Možno to ešte netušíte a budete ohromne prekvapené, rovnako ako ja, keď som zistila, že alobal má ohromné ​​liečivé účinky. Táto metoda je hojne yužívaná predovšetkým liečiteľmi v Rusku a Číne, ale postupom času sa táto technika dostáva aj k nám. Neveríte a hovoríte si, že je to blbosť? Potom určite čítajte ďalej!

Hoci ide len o hliníkovú fóliu, ktorú máme vo zvyku používať iba na balenie desiaty, opak je pravdou. Alobal je aj mimo kuchyňu vskutku užitočný nástroj, najmä v oblasti liečiteľstva.

Pomoc pred chorobami

Ako už bolo povedané, alobal je vskutku účinný pri liečbe mnohých chorôb, veľkým pomocníkom je však najmä pri bolestiach. Má totiž pozitívne účinky napr., Keď hovoríme o bolestiach v krku, v oblasti ramien, kolien, chrbta či nôh.

Ako na to?

Bohato postačí, keď si kúsok alobalu priložíte na postihnutú oblasť a uvidíte, že čo nevidieť bude bolesť preč. Krútite teraz hlavou a hovoríte si, čo to je za bláznovinu? No skúste to a uvidíte!

Liečba alobalom

Vezmite si kúsok hliníkovej fólie a priložte ju na postihnutú oblasť. Aby bolo zaručené, že Vám alobal bude držať pevne na mieste, postačí ho niečím, napr. Obväzom, obviazať. Liečbu by ste mali dodržiavať aspoň po dobu 10-12 dní s tým, že postihnutá oblasť by mala byť pokrytá vo dne aj v noci.

Uvidíte, že Vám alobal pomôže a to najmä pri bolestiach šije, chrbta, ramien a kĺbov. Veľmi účinný je tak v prípade liečby ischiasu, reumatoidnej artritídy, chladu, hromadenie soli a pooperačných jaziev.

Liečba nôh

Pri tejto liečbe by ste si mali nohy obaliť do 5-7 vrstiev alobalu a medzi každú vrstvu vložiť kus papiera. Takýto obklad by ste mali nechať pôsobiť cca hodinu a potom si urobiť 2 hodiny pauzu. Potom môžete celý proces opakovať. Liečbu by ste mali dodržiavať aspoň po dobu 7 dní.

Tajomstvo alobalu!

A teraz konečne odhalíme, vďaka čomu je alobal tak zázračný. Podľa ruského vedca Skvortsova je hliníková fólia tak efektívne liečebný nástroj, pretože využíva energeticky štruktúrované zdroje.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like