Prírodný prostriedok na liečbu vysokého krvného cukru za PÁR CENTOV!

Vysoká hladina cukru v krvi je často sprevádzaná náhlym pocitom hladu, žalúdočnými ťažkosťami alebo priberaním na váhe (prírastok telesnej hmotnosti), aj keď sa snažíme schudnúť.

Väčšinou vysoká hladina cukru v krvi nastane, keď je nezdravá strava, nadmerný stres, niektoré lieky, sedavý spôsob života a ďalšie zdravotné problémy.
Len pre pripomenutie, že vysoká hladina cukru v krvi je pre-diabetický stav. Inými slovami, hladina cukru v krvi s vysokou úrovňou znamená, že ste pre-diabetik a že máte veľkú šancu vzniku diabetu.

Sucho v ústach pocit smädu po celú dobu problémy so žalúdkom pomalé hojenie rán hlad po celú dobu afty a suchá koža časté močenie a močenie v noci nervové poruchy rozmazané videnie opakované infekcie prebytočný brušný tuk zisk / hmotnosť chronická únava alebo extrémna únava impotencia

Prírodný liek, ktorý odporúčame, je užitočný pre reguláciu hladiny cukru v krvi a nižšie hladiny triglyceridov. Naviac, je to celkom jednoduchý recept.

 1 liter vody

60 gramov cesnaku

4 tyčinky škorice

Ako na to? Zmiešajte všetky prísady dohromady a udržiavajte v chladničke po dobu piatich dní. Každé ráno pijeme 100 ml na lačný žalúdok. Potom, čo sme skonzumovali dávky, opakujeme cyklus ešte raz, a potom urobíme 2-týždennú prestávku . Tento prírodný liek nielenže zníži hladinu cukru v krvi, ale zlepší celkový zdravotný stav.

 

Zdroj: http://www.naturalandhealthyworld.com/

You Might Also Like