Prírodný liek, ktorý ničí rakovinové bunky a zlepšuje funkciu vnútorných orgánov!

Zdravie je dnes to najdôležitejšie. Mnoho ľudí trpí všetkými druhmi ochorení, takže nie je prekvapujúce, že hľadáme prirodzené riešenia v liečbe…

Dovoľte nám predstaviť vám recept, ktorý lieči srdce, regeneruje imunitný systém, obličky, pečeň, čistí krvné bunky a vyčistí tráviaci systém Znie to sľubne! A tak to aj je. A to je len polovica toho, čo môže urobiť.

Zlepšuje pamäť, zlepšuje funkciu mozgu, podporuje ľudí, ktorí prekonali infarkt a regeneruje imunitný systém!

 

Z čoho je to tento zázračný nápoj vyrobený?

  • 12 strúčikov cesnaku
  • 1 kg medu
  • 400 g pšeničných zŕn
  • 400 g prechov
  • 15 citrónov

Postup

  1. Pšenicu nasypte do nádoby a zalejte vriacou vodou. Nechajte to cez noc postáť. Po 12 hodinách sa zbavte zvyšnej vody, premyte zrno a nechajte ležať na telom mieste.
  2. Po asi 24 hodinách by plodina mala začať klíčiť.
  3. Zmiešajte cesnak s vyklíčenou pšenicou a orechmi. Narežte 5 citrónov a zmiešajte s ostatnými zložkami. Premiestnite zmes do nádoby a vložte ju do chladničky.
  4. Po 3 dňoch je zmes pripravená na konzumáciu.

Užívanie

Pred raňajkami jesť maximálne 2 polievkové lyžice. Užívajte ďalšiu dávku pred večerou, a pred spaním.

Tento domáci liek obsahuje základné bioaktívne látky, vitamíny, minerály, sacharidy, bielkoviny a tuky, ktoré sú tak dôležité pre život! Zmes zlepší činnosť žľazy a vnútorných orgánov. Hoci to nevyzerá najchutnejšie, jeho vlastnosti sú dôležité a je tu aj fakt, že pozitívne ovplyvňuje naše zdravie!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like