Princ William sa neudržal: Toto si myslí o Meghan

Kým Kate, William a Harry boli dlho nerozlučná trojka, po príchode Meghan do paláca sa všetko zmenilo. Počiatočné nadšenie vystriedala studená sprcha!…

Aj keď nalomené vzťahy v kráľovskej rodine bývajú pripočítané práve vojvodkyňu Meghan, podľa webu Čas pre ženy ale nepríjemné napätie v paláci vznikalo ešte oveľa skôr, než sa tu herečka amerického pôvodu objavila.

William totiž ešte pred svadbou údajne prejavil obavy, či sa jeho milovaný brat Harry vo svojom rozhodnutí neunáhlil. Nebol presvedčený o tom, že Meghan dobre pozná a tak ho chcel len jemne varovať, že by si tak zásadný krok mal najskôr poriadne premyslieť.

 

 

Lenže princa Harryho to vraj veľmi urazilo. Vyložil si to inak. Nadobudol pocitu, že William ich vzťahu nepraje. A od tej doby to medzi oboma bratmi začalo drhnúť. Lenže aj keď Meghan kde kto odsudzuje, princ Harry ju zbožňuje a miluje. A nemôže sa dočkať ich prvého spoločného potomka. Zároveň dúfa, že potrebné bábätko členmi britskej monarchie predsa len obmäkčí.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like