Pridajte 3 kvapky tohto oleja do vody a odstráňte všetky infekcie dýchacích ciest!

Zápaly pľúc a priedušiek sú najčastejšie infekcie dýchacích ciest a zvyčajne ich spôsobujú baktérie. Sprevádzať ich však môžu zároveň aj vírusy či iné hubovité organizmy…

Pred objavom antibiotík tretina ľudí, u ktorých sa rozvinul zápal pľúc, následne tejto infekcii podľahla. V súčasnosti zápal pľúc postihne každý rok na svete až 3 milióny ľudí, z ktorých viac ako pol milióna musí byť hospitalizovaných v nemocnici.

Aj keď za pomoci modernej medicíny sa väčšina z nich uzdraví, stále približne 5% z nich umiera. Celkovo sa zápal pľúc radí vo svete na 6. priečku príčin úmrtí.

Tradičná liečba zápalu pľúc

Pri liečbe zápalu pľúc sa zvyknú používať antibiotiká ako penicilín, amoxicilín, augmentin a makrolidové antibiotiká erytromycín, azitromycín či klaritromycín.

V minulosti bol preferovaný prevažne penicilín, avšak s jeho širokým a častým používaním si baktérie na neho vyvinuli rezistenciu. Penicilín sa stále môže na zápal pľúc použiť, avšak až potom, čo laboratórne testy potvrdia, že baktérie na neho stále reagujú.

Čo sa stane, keď liečbu podporíte oreganovým olejom

Oregánový olej sa na ďalekom a strednom východe používa už po celé stáročia na liečbu infekcií dýchacích ciest, chronických zápalov, dyzentérie, žltačky a infekcií močového traktu.

Laboratórne testy ukázali, že ked sa oregano olej aplikuje priamo na potravinové patogény, má silné antibakteriálne účinky. Medicínske oregano má vysoký obsah minerálov, ktore podporujte jeho terapeutické účinky. Ide hlavne o minerály vápnika, horčíka, zinok, draslík, meď, bór a mangán.

Tento olej sa považuje pre ľudí za bezpečný a môže sa používať súčasne s antibiotikami ako podporná liečba k urýchlenému boju s bakteriálnymi infekciami.

Ako užívať oregánový olej?

Ako z titulku vyplýva, užívanie oregánového oleja je vskutku jednoduché. Pridajte 1 až 3 kvapky oleja do vody alebo džúsu (podľa veku a váhy) a vypite to. Začnite vždy s 1 kvapkou a ak vám to nebude robiť žiadne ťažkosti, postupne dávku môžete zvýšiť. Výsledok sa dostaví už za pár hodín. Procedúru vykonávajte raz denne počas 5 nasledujúcich dní.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like