Prebúdzate sa medzi 3:00 a 5:00? Zistite, čo to znamená! O vašom živote to povie TOTO…

Mnoho ľudí sa zobudí každé ráno v rovnaký čas, ale neprikladá k tomu žiaden význam. Vedeli ste, že naše telo tým chce povedať niečo dôležité? Ďalšou možnosťou je, že nás chcú kontaktovať duše tých, ktorí zomreli a ešte nenašli svoj pokoj.

 

Mnoho kultúr verí, že počas spánku sme citliví na kontakt s vyššími silami. Mnoho ľudípočas spánku pocíti silné vibrácie, majú husiu kožu a potom pocítia dokonalú úľavu. V kresťanskej tradícii má viera čistiace účinky. Môže vyššia sila dať pocit pohody a sily? A len počas spánku? Náboženské sny majú ešte jednu vlastnosť: ide o duchovný zážitok. Napríklad v Biblii existuje hlboké presvedčenie, že sny sú dokonalým prostriedkom Božieho zjavenia.

Tradičná medicína na ďalekom východe používa 12 meridiánov (energetických kanálov), v ktorých sú body vhodné na akupunktúru. Nad každým z týchto kanálov prúdi energiazodpovedná za inú časť tela. Tieto body súvisia s biologickými hodinami, ktoré sú identické s našim časom. Preto záleží,  kedy sa zobudíme a môžeme presne určiť, čo sa naše telo snaží povedať.

Medzi 21 a 23 – stres

Je to najčastejšia doba zaspávania. Ak nemôžete ísť spať, znamená to, že máte nejaké vyčerpávajúce skúšky alebo niečo vás znepokojuje.

Medzi 23 a 1 – emocionálne sklamanie

Podľa čínskej tradície je to čas, počas ktorého je žlčník aktívny. Keď sa zobudíte v tomto bode, znamená to, že ste v emocionálnej oblasti zaznamenali frustráciu.

Medzi 1 a 3 – hnev

Meridiáni aktívni v týchto hodinách sú zodpovední za pečeň. Je to väčšinou hnev, ktorý nechceme priznať ani sami pred sebou (napr. Závisť).

Medzi 3 a 5 – Kontakt s vyššou silou

Tieto hodiny súvisia s našim podvedomím. Ak sa v tomto čase často prebúdzate, môže to znamenať, že vás chce kontaktovať vyšsia sila

Medzi 5 a 7 – emocionálny blok

Meridián pečene je väčšinou aktívny ráno. Pomáha rozlišovať dobré od zla, vďaka ktorému sa môžete chrániť pred ľudskými bytosťami. Dôvodom nerovnováhy tohto kanála sú emocionálne bloky – apatia, závisť alebo ľútosť.

Náš organizmus nás nikdy neprestane prekvapovať. Je dobré vedieť, čo pre nás znamená naše telo a myseľ. Môže nám pomôcť objasniť nejasné detaily v našich životoch.

Fascinujúce, nie? Zdieľajte to ďalej

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like