Pravidlo Feng Shui: Neskladujte nič pod posteľou. Okrem jednej veci

Experti na filozofiu Feng Shui hovoria, že keď ležíte alebo spíte na posteli, vaše podvedomie sa otvorí a absorbuje energiu z okolia.

To je hlavný dôvod, pre ktorý sa odporúča neukladať nič pod vašu posteľ. Je tu však jedna výnimka.

Ako by malo vyzerať miesto pod posteľou

Podľa Feng Shui by priestor pod posteľou mal zostať voľný, aby mohla energia voľne prúdiť a prechádzať celým vaším telom počas noci.

Každá vec nachádzajúca sa pod posteľou má svoju energiu, ktorú môže vaše podvedomie počas spánku nasávať. A to je vo väčšine prípadov zlé.

Navyše, priestor pod posteľou by mal zostať nielen prázdny, ale treba ho aj pravidelne čistiť.

Avšak ako u všetkého, aj tu existuje jedna výnimka. Je jej takzvaná „truhla s pokladom“.

O čo vlastne ide?

„Truhla s pokladom“ je špeciálny nástroj vo filozofii Feng Shui na posielanie túžob a zámerov do nášho podvedomia, ktoré majú vysokú pravdepodobnosť, aby sa splnili.

Aká by mala byť truhla s pokladom

Truhla nemusí byť doslova truhlice, stačí nejaká krabice. Mali by ste však vedieť, že jej kvalita je veľmi dôležitá, pretože vyvolá buď vyššia, alebo nižšia vibráciu.

Truhla s vekom bude vyžarovať bezpečnú a stabilnú energiu. Truhla bez veka sa bude vyznačovať viacerými „otvorenú“ energiou. Obe sú v poriadku – závisí to od toho, čo chcete získať.

Tiež závisí od materiálu, z ktorého je vyrobená:

  • drevo – znamená zem a udržuje energiu aktivity a rastu
  • zlato (prípadne aj imitácia), striebro alebo drahé kamene – zvýši energiu bohatstva
  • hlina alebo keramika – umocňujú energiu a silu pozornosti a starostlivosti

Čo umiestniť do truhly

Predtým, než niečo umiestnite do truhly, by ste sa mali sami seba spýtať: Čo by ma urobilo šťastným, respektíve šťastnú?

Úlohou je nájsť predmety, ktoré budú zvyšovať vaše šťastné chvíle a priťahovať veci, ktoré v živote chcete. To znamená, že je potrebné do nej vložiť veci podporujúce vaše túžby, ktoré chcete, aby sa vám splnili.

Ak chcete byť bohatí, vložte do truhly rôzne účty, zlaté šperky, zlaté mince alebo kryštály. Vyhýbajte sa však bežným minciam.

Ak chcete pritiahnuť lásku, vložte do truhlice prírodné vonné látky, červené sviečky, vonné krémy a esenciálne oleje.

Postupne začnete z truhly cítiť príliv energie.

Nezáleží na jej presnom mieste, stačí keď ju umiestnite pod posteľ. Odteraz budete priamo napájať svoju energiu energiami vecami z truhly. Je to podobné ako keď matka napája a vyživuje svoje dieťa pupočnou šnúrou.

záver

Truhlice s pokladmi by mala byť prehodnotená a obnovovať každé 3 mesiace.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Zdroj: FENG SHUI RULE DO NOT STORE ANYTHING UNDER THE BED, EXCEPT ONE THING!

You Might Also Like