Poznáte niekoho v znamení Barana? Sú to veľmi výnimoční ľudia. Tu je dôkaz!

Ste BARAN alebo poznáte niekoho takého? Je to naozaj výnimočné znamenie zverokruhu. Tu sa dočítate prečo je to tak.

Najviac si rozumie: Lev, Váhy, Strelec a Vodnár

Silné stránky

Baran je veľmi odvážny a tiež právom považovaný za najsilnejšie znamenie zverokruhu. Rúti sa vpred bez akéhokoľvek strachu a je pripravený čeliť výzvam, ktoré mu prídu do cesty. Nepotrpí si na minulosti a snaží sa pozerať dopredu. Medzi jeho pozitívne vlastnosti patrí nadšenie, optimizmus, nezávislosť, sila, iniciatíva a veľkorysosť.

Slabé stránky

Najväčšou slabinou ľudí narodených v znamení Barana je ich tvrdohlavosť. Dvojica rohov, ktoré si nosia so sebou na hlave, im nedovolí vzdať sa bez boja a to z nich robí osobu, ktorá sa snaží získať aj to, čo vo výsledku vlastne ani nepotrebujú. Často sa tiež kvôli svojej hrdosti nedokážu ospravedlniťAkonáhle prekročíte ich hranice, dokážu vybuchnúť a potom sa nepoznajú.

Baran vo vzťahoch

Baran je vo vzťahoch ten, čo vás vždy pochopí a porozumie vám. Dokáže rešpektovať názory a voľby iných ľudí, hoci on si myslí niečo iné, čo mu len ťažko vyvrátite. Pre svojich blízkych by urobil všetko na svete a neváhal by ani minútu na to, aby im pomohol. Baran svojich blízkych chráni a vždy bude stáť pri vás, nech sa bude diať čokoľvek, dokonca aj v tých najťažších časoch.

Baran ako partner

Ako už bolo napísané, Baran má veľmi silnú vôľu a je nesmierne tvrdohlavý, ale zároveň ochranársky a vášnivý. Potrebuje k sebe partnera, ktorý ho dokáže v ťažkých chvíľach upokojiť a priviesť ho na iné myšlienky. Často býva vo vzťahoch dominantný a v sexuálnom živote rád experimentuje.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like