Použila som zo starej podprsenky vankúšiky do topánok, už ma viac netlačia. Takto sa da využit stará podprsenka

Čo so starou podprsenkou? Zvyčajne staré, opotrebované veci v našich domácnostiach končia v koši. Ale čo ak aj taká stará podprsenka nám vie poskytnúť priestor pre vytvorenie niečoho nového? Ak ste kreatívny , tak tu je návod práve pre Vás.

Šaty s hlbokym vystrihom

V každom ženskom šatníku sú určite šaty, ku ktorým sa nikdy nedá zvoliť tá správna podprsenka. Často závisí od výstrihu, či je hlboký alebo odhalený chrbát, podprsenka nesedí a vytŕča, prípadne vidieť zapínanie.
Ak aj Vás trápi tento problém, vezmite starú podprsenku a všite ju rovno do šiat. Aby ste sa uistili, že podprsenka bude výborne držať, použite lepidlo na textil.

Doplnok na letné horúce dni:


Pomôcky na výrobu:
-nožnice
-gombíky
-špendlíky
-ihla
-niť

 

Zo starého nové:
Podprsenka, ktorá je opotrebovaná, vyblednutá, dá sa jednoducho pretvoriť na niečo nové, očarujúce. Na túto zmenu nám postačí kúsok čipky alebo látky. Výsledok Vás určite prekvapí. Podprsenka znova žiarí, čo poviete?

Aby topánky netlačili:
Mnohé z Vás, ktoré musíte alebo chcete nosiť lodičky, či už do práce, príležitostne alebo len tak do mesta, si lámete hlavu nad tým, ako mať stále pekné nohy bez otlakov. Vieme, že lodičky často nepatria medzi tú najpohodlnejšiu obuv a preto aj tu ponúka riešenie stará podprsenka. Z tejto podprsenky použijeme vankúšiky a prilepíme ich priamo do lodičiek. Funguje to naozaj výborne. Odteraz budete chodiť pohodlne a bez otlakov.

Moderný náhrdelník:
A čo s takými ramienkami z podprsenky? Dajú sa využiť? Určite, áno! Netreba ich vyhadzovať. Určite ste videli alebo vlastníte jeden z tých štýlových, moderných náhrdelníkov – chokerov . Ramienka stačí jednoducho ozdobiť ružičkou a choker je na svete!

Na všetky tieto skvelé nápady stačí stará podprsenka. Takže odteraz uz žiadne vyhadzovanie a s chuťou do vytváranie ďalších nápaditých kúskov!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: youtube.com / takprosto.cc / babskeveci.sk

You Might Also Like