Potrebujete menej ako 1000€, výstavba trvá niekoľko dní a záruka je až 40 rokov. Toto je nový spôsob bývania vo vlastnom dome

Osamostatniť sa je snom a plánom každého človeka, častokrát to ale krachne kvôli financiám. Stavebné spoločnosti neustále prichádzajú s nápadmi, ktoré pomôžu najmä vašej peňaženke. Jedným takým prijateľným spôsobom bývania je aj tento domček.

 

Zakúpiť si ho môžete za menej ako 1000€. Výstavba je variabilná a postaviť ho môžete v podstate kdekoľvek.

Tento atypický model domu prináša spoločnosť Arched Cabins a prináša hneď 17 rôznych veľkostí a alternatív výstavby.

 

Najmenší veľkosťou je 2,4m², ktorej suma nepresahuje 1000€. Väčšie sú napríklad 7,3m² až po 7,3 × 12,2. Tieto oblúkovité stavby sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach a okrem toho, že sú finančne naozaj dostupné, materiály použité pri výstavbe sú aj priateľské k životnému prostrediu.

 

 

Výstavbu možno zrealizovať v akýchkoľvek klimatických podmienkach, stavať môžete aj na kôloch a využitiu daného obydlia sa medze nekladú.

Po objednaní domu, vám ho privezú priamo na adresu a zadarmo aj postavia. Skonštruovanie domu trvá od 3 do 15 dní. Ak ste odhodlaný postaviť si ho sám, dostanete aj podrobný návod.

Dom môže byť navyše aj dvojpodlažný. Po základnej výstavbe je kedykoľvek možné dopriať si prístavbu. Záruka kvality pritom trvá až 40 rokov.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

 

zdroj: goodshomedesign.com

You Might Also Like