Položte si týchto 5 otázok a zistíte, či je vaša láska skutočne tá pravá.

Couple in love shows heart sign with fingers. Girl in pink hat and bearded guy or happy lovers on a date. Man and woman with happy faces on tree background. Relationship and fall time concept

Láska je krásna a túžia po nej všetci. Avšak vo svete, v ktorom žijeme, je naozaj ťažké nájsť si vhodného partnera či vybudovať pevný a dlhotrvajúci vzťah. Omnoho ťažšie je nájsť si svoju spriaznenú dušu po mnohých neúspešných vzťahoch ktoré skončili zlomeným srdcom.

 

Ak ste s partnerom na začiatku alebo je to dlhší vzťah a niečo nehrá úplný prim, položte si 5 základných a jednoduchých otázok. Ak prevažujú odpovede nie, tak asi niečo nie je v úplnom priadku.

1. Je váš život lepší odkedy ste sa stretli?
Nie žeby váš život predtým bol zlý či nemal zmysel, ale odkedy ste sa stretli je všetko tak akosi jednoduchšie. Cítite podporu a lásku, problémy sa tiež riešia ľahšie a vy cítite príliv energie a lásky, ktorá vás posúva vpred za vašimi snami. Ak si na takúto otázku nemôžete odpovedať áno, tak bohužiaľ, je to len strata času.

2. Úsmev od ucha k uchu po celý čas?
Je prirodzené a normálne, že na začiatku každého vzťahu, vo fáze prvotného zamilovania sa, vyjadrujeme svoje pocity úprimným úsmevom. Či už je to pri spoločnej konverzácii, alebo správa od vašej lásky. Ak sa však takéto emócie prejavujú aj keď ste spolu vo vzťahu dlhšie, je to ozajstná láska. Ak je odpoveď opäť nie, tak je to len sprievodca časom, ktorý bude čoskoro minulosťou.

3. Dokážete viesť dlhé konverzácie a o čomkoľvek?
Udržiavať dlhé konverzácie na začiatku je jednoduché, pretože pevným základom a cieľom celej konverzácie je spoznať druhého človeka. Dôležité je sa zamyslieť nad budúcnosťou, kedy už človeka dokonale poznáte, no aj tak si viete stále nájsť niečo spoločné. Ak sa problémy v konverzácií objavia už na začiatku, tak to rozhodne nedopadne dobre.

4. Je tu pre vás za každých okolností?
Vcelku dôležitý bod. Raz a opäť, na začiatku je krásne všetko, ale byť oporou pre svoju polovičku aj v časoch, kedy je život ťažký, je najdôležitejšie. Podať ruku či poskytnúť rameno namiesto toho, aby proste odišiel, už také jednoduché nie je. Ak je s vami v tom  najhoršom, zaslúži si byť súčasťou toho krásneho. O tom to celé je.

5. Naozaj sa dokonale poznáte?
Teraz nehovoríme o tom či viete akú kávu v pomere s mliekom a cukrom pije, alebo či má radšej zelenú alebo ružovú farbu. Dôležité veci sú plány či sny do budúcnosti, strach, obavy aj túžby, pretože vy si tú budúcnosť tvoríte spolu a pre vás.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like