Položte si kapustové listy na tieto miesta pred spaním a sledujte čo sa stane

Vedeli ste, že kapustové listy majú rovnaké účinky ako magnety? Pritiahnú k sebe všetky choroby z nášho tela. Kapusta je veľmi zdravá zelenina, ktorá sa používa do rôznych šalátov alebo jedál. Ďalšia vec, že táto zeleninka je veľmi užitočná a dobrá pre náš zdravotný stav.

Opuch spôsobený traumou

Mali by ste vedieť, že kapustové listy sú veľmi užitočné a efektívne pri znížení opuchov. Zabalíte si čerstvé kapustové listy na rukách alebo nohách – v oblasti kde máte opuch. Super pôsobia aj na boľavé členky. Musíte si ich zabezpečiť s bandážou. Ak chcete získať najlepšie výsledky, tak by ste s nimi mali spať. Na druhý deň keď sa zobudíte uvidíte, že opuch zmizne.

Štítna žľaza

Štítna žľaza je veľmi dôležitá pre naše zdravie. Je veľmi dôležitá pre naše hormóny, metabolizmus a správne fungovanie orgánov v tráviacom systéme.
Ak chce, aby vaša štítna žľaza správne fungovala, venujte prosím pozornosť nasledujúcim informáciám. Priložte si niekoľko listov na svoj krk. Potom si ju zabalte nejakou bandážou alebo šálom. Presvedčte sa aby bola po celý čas s vami v noci a keď sa ráno prebudíte, tak sa jej zbavíte. Túto terapiu opakujte 10 dní, až kým spozorujete nejaké zlepšenie.

Bolesti hlavy

Niekedy, keď máte bolesť hlavy, môže to znamenať mnoho faktorov. Buď niečo máte s očami alebo prežívate nadmerné množstvo stresu alebo únavy. Ak sa toho chcete zbaviť prirodzeným spôsobom, máme pre vás riešenie. Všetko čo musíte urobiť je použiť obklad z čerstvých kapustových listov na oblastiach, ktoré vás bolia v hornej časti hlavy. Potom by ste si na hlavu mali dať šiltovku alebo klobúk aby vám listy držali na hlave. Keď sa bolesť hlavy utíši, kapustové listy si z hlavy dajte preč.

Bolesti pŕs kvôli kojeniu

Použite chladné kapustné listy aby zmierili nepríjemné pocity z horúcich prsníkov. Niekedy môže pomôcť, ak rozvaľkáte kapustné listy valčekom na cesto vtedy sa môžu listy lepšie prispôsobiť tvaru vášho prsníka. Obalte si prsník chladenými kapustnými listami a nechajte pôsobiť približne 20 minút. 20 minút dvakrát denne stačí.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:healthylifetricks.com

You Might Also Like