Polícia zverejnila šokujúce video: Konanie vodiča je vrchol drzosti!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti dramatické video, vďaka ktorému vám stuhne krv v žilách. Neznámy vodič sa počas jazdy správal viac ako nebezpečne. Ohrozil tak aj životy nevinných motoristov. Stačilo málo a mohlo dôjsť k veľkej tragédií.

Vodič zo Srbska bol zachytený na bezpečnostných kamerách, keď sa nachádzal na diaľnici D2, pričom jazdil v protismere. Týmto spôsobom prešiel niekoľko kilometrov a viackrát sa tesne vyhol kolízií. 28-ročného muža nakoniec policajná hliadka zastavila v Čunove na hraničnom priechode s Maďarskom.

Muži zákona vykonali dychovú skúšku, ktorá bola pozitívna. Srbovi namerali viac ako dve promile. Opitý vodič bol zatknutý a prevezený na obvodné policajné oddelenie. Voči jeho osobe bolo začaté trestné stíhanie vo veci ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

DRZOSŤ! PREHÁŇAL SA NA D2 V PROTISMERE A NAVYŠE MAL VYPITÉ

DRZOSŤ! PREHÁŇAL SA NA D2 V PROTISMERE A NAVYŠE MAL VYPITÉVčera krátko po 00.30 hod boli diaľniční policajti vyslaní na diaľnicu D2, kde malo jazdiť vozidlo v protismere. Osobné motorové vozidlo zn. Mercedes Benz bolo následne zastavené na hraničnom priechode Čunovo – Rajka a vodič podrobený vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Tá skončila s pozitívnym výsledkom – vodičovi bolo nameraných 0,99 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 2,06 promile. Policajti 28-ročný štátneho príslušníka Srbska obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie. Bratislavskí dopravní policajti v tejto súvislosti začali trestné stíhanie vo veci ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní, po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia.

Zveřejnil(a) Polícia SR – Bratislavský kraj dne Pondělí 2. prosince 2019

Zdroj | Foto | Video: Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj

You Might Also Like