Polícia v Bratislave prosí o pomoc: Krádež šperkov za 500 000 €!

Polícia Slovenskej republiky žiada o pomoc. Počas uplynulej noci došlo v jednom z bratislavských zlatníctiev ku krádeži, pričom škoda sa vyšplhala na šokujúcich 500 000 €. V prípade, že máte o incidente akékoľvek informácie, prosíme, kontaktujte príslušné orgány.

V obchodnom centre v bratislavskom Lamači došlo uplynulú noc k trestnému činu krádeže. Podľa doterajších informácií sa na odcudzení šperkov v predbežne vyčíslenej hodnote 500 000 € podieľalo sedem doposiaľ neznámych páchateľov. V nestráženej chvíli mali vniknúť do priestorov zlatníctva, odkiaľ si odniesli lup v šokujúcej sume.

Jeden z páchateľov tiež podpálil pred nákupným centrom vozidlo SsangYong Kyron, na ktorom prišli. Zlodeji následne utiekli na doposiaľ neznáme miesto, pričom policajti po nich v súčasnosti intenzívne pátrajú. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby vo videu, oznámte na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na facebookovej stránke Polícia SR – Bratislavský kraj formou súkromnej správy.

 

KRÁDEŽ ŠPERKOV ZA 500 000 €! ZDIEĽAJTE A TIPY VOLAJTE NA 158. ĎAKUJEME

KRÁDEŽ ŠPERKOV ZA 500 000 €! ZDIEĽAJTE A TIPY VOLAJTE NA 158. ĎAKUJEMEPočas uplynulej noci došlo v jednom zo zlatníctiev v obchodnom centre v bratislavskom Lamači k trestnému činu krádeže. Podľa doterajších informácií 7 doposiaľ neznámych páchateľov vniklo do priestorov zlatníctva, odkiaľ mali odcudziť šperky v predbežne vyčíslenej hodnote 500 000 €. Jeden z páchateľov tiež podpálil pred nákupným centrom vozidlo SsangYong Kyron na ktorom prišli. Páchatelia následne utiekli na doposiaľ neznáme miesto. Policajti po nich v súčasnosti intenzívne pátrajú.V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na videu nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na tejto facebookovej stránke formou súkromnej správy.

Zveřejnil(a) Polícia SR – Bratislavský kraj dne Sobota 2. listopadu 2019

 

 

Zdroj: Polícia

 

You Might Also Like