Polícia hľadá útočníka, ktorý napadol ženu v Bystrici: TOTO je on!

Uplynulú nedeľu, priamo za bieleho dňa, sa stala Banská Bystrica svedkom ohavnému zločinu. Mladík mal neďaleko Námestia SNP napadnúť nožom mladú ženu, ktorá skončila v nemocnici, no útok, našťastie, prežila. Polícia teraz zverejnila podobizeň páchateľa, po ktorom intenzívne pátra.

V nedeľu otriasol Banskou Bystricou otrasný incident, ktorý sa odohral priamo za bieleho dňa. Verejnosti neznámy páchateľ mal priamo v centre mesta napadnúť nožom mladú ženu. Pri útoku jej zasiahol dôležitý orgán a následne skončila v nemocnici, kde musela podstúpiť operáciu.

Hoci sa polícia pre prebiehajúce vyšetrovanie k prípadu zatiaľ bližšie nevyjadruje, poprosila verejnosť o pomoc pri pátraní po nebezpečnom agresorovi. “Tohto 22-ročného Banskobystričana hľadá polícia od chvíle, kedy mal s nožom v ruke zaútočiť na mladú ženu, a to priamo v centre Banskej Bystrice. Je podozrivý z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu,” píšu muži zákona a pridávajú aj fotografiu.

Podľa ich slov môže mať mladík psychické problémy a jeho konanie môže byť nevyspytateľné. Žiadajú preto obyvateľov o zvýšenú opatrnosť. V prípade, že máte o mladom páchateľovi akékoľvek informácie, neváhajte kontaktovať políciu na známom čísle 158 alebo na oficiálnej stránke polície Banskobystrického kraja.

 

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

You Might Also Like