Podľa vedcov ľudia s krvnou skupinou Rh negatívna nie sú z našej planéty. Sú to jasnovidci, majú nižšiu teplotu a nadbytočný stavec

Vedci majú teóriu, ktorá by mohla viesť k tvorbe negatívnych krvných skupín. Zatiaľ sú to len teórie, ktoré nie sú všeobecne uznávané a vedecká komunita necháva tieto otázky stále otvorené a čaká na odozvu.

 

Negatívne a pozitívne krvné skupiny jednoducho nie sú kompatibilné. Údajne máme všetci spoločného predka, ale 15 percent ľudí nie je zahrnutých do tohto rámca.

Je možné, že + a – je dôkazom dvoch rôznych typov civilizácie alebo genetickej modifikácie?

Existuje niekoľko teórií súvisiacich s krvnými skupinami. Niektoré teórie tvrdia, že neandertálci mali krvnú skupinu RH – (negatívny).

Vedci tvrdia, že najstaršou krvnou skupinou je 0. Približne pred 35 000 rokmi sa objavila krvná skupina 0, a pred 20 000 rokmi krvná skupina A, pred 10 000 rokmi krvná skupina B a krvná skupina AB sa objavila ako posledná. Mnoho ľudí je znepokojených ohľadom záhady krvných skupín.

Skutočná záhada pozostáva v tom, že ani veda nepozná odpoveď na otázku z čoho vyplývajú negatívne krvné skupiny.

Ľudia, ktorí majú negatívny krvnej skupiny, chcú vedieť viac o tom, ako Rh – vzniklo, a ľudia s pozitívnymi krvnými skupinami sa aj o tieto rozdiely zaujímajú.

Keď v Japonsku vypĺňate formuláre do zamestnania, nájdete tam aj otázku ohľadom vašej krvnej skupiny. V niektorých krajinách býval zákon, podľa ktorého museli byť ľudia pred svadbou testovaní kvôli ich krvnej skupine.

Táto záhada môže byť v mnohých ohľadoch prekážkou pre mnohé páry.

Niektorí ľudia si nevedia sami seba predstaviť s partnerom inej národnosti a niektorí by zase nemohli byť s niekým iného vyznania. Ale už ste niekedy počuli o tom, že by sa pár rozišiel kvôli nezlučiteľnosti krvných skupín? Aj keď to znie absurdne, tento problém môže byť vážnejší ako sa zdá.

Ak predpokladáme, že žena má Rh -, musíme zvážiť, že sa v nej isto nachádza prirodzený ochranný mechanizmus, ktorý by zničil všetky Rh + krvinky v ľudskom plode. Teraz hovoríme o probléme, ktorý nie je imaginárny, ako napríklad imaginárne rozdiely ako sú národnosť alebo vyznanie. Tentoraz máme skutočnú fyzickú nekompatibilitu v páre. Čo si o tom myslíte? Mohli by byť rozdiely v krvných skupinách dôvodom, aby si ľudia nevyberali partnera s inou krvnou skupinou?

Ako sa ľudia, ktorí majú krvnú skupinu Rh negatívna líšia od ostatných?

Ľudia s krvnou skupinou Rh negatívna sú jedineční. Preto je zvláštne, že človek s typom 0 negatívna sa považuje za „univerzálneho darcu“. To znamená, že jeho alebo jej krv môže byť darovaná každému bez ohľadu na krvnú skupinu pacienta bez hrozby spôsobenia zlej reakcie.

Vedci robia testy, aby určili rozdiely medzi Rh negatívnymi a Rh pozitívnymi ľuďmi. S Rh – sú spojené niektoré zaujímavé a nezvyčajné schopnosti. Negatívna krvná skupina je spojená so zvýšenými psychickými schopnosťami a vyšším IQ, ale na druhej strane majú títo ľudia fyzicky menej vyvinuté telo. Modré alebo zelené oči a ryšavé alebo blond vlasy sú často charakteristické pre ľudí s touto krvnou skupinou.

Ľudia s Rh negatívnymi krvnými skupinami sú často spirituálnejší, majú nižšiu telesnú teplotu, zvýšenú citlivosť na teplo a slnečné svetlo a nemôžu získať transfúziu krvi z Rh pozitívneho darcu.

Niektorí majú dokonca nadbytočný stavec alebo rebrá.

Krvná skupina Rh negatívna nesleduje pôvodnej evolučný vývoj. Je to akoby niekto urobil zásah navyše.

Ľudia s negatívnou krvnou skupinou nemajú v evolúcii spoločného predka s ľuďmi, ktorí majú pozitívnu krvnú skupinu.

Krvná skupina Rh negatívna nemôže byť klonovaná, tá druhá môže.

V prírode nenájdeme krvnú skupinu Rh negatívna nikde inde, iba u ľudí.

Krvná skupina 0 (-) negatívna je univerzálnym darcom a je to čistá krv bez antigénov.

Charakteristika ľudí s negatívnou krvnou skupinou:

Približne 14 až 15 percent ľudí na svete má negatívnu krvnú skupinu.

Najvyššie percento z nich žije medzi bielymi obyvateľmi v Európe a najmenej v Ázii, Afrike, medzi Afroameričanov a domorodými Indiánmi v Amerike.

Krvná skupina 0 negatívny je univerzálnym darcom. Môže darovať krv každému, a preto je najžiadanejšou skupinou.

  • Niektorí ľudia s krvnou skupinou Rh negatívna majú nadbytočný stavec.
  • Telesná teplota u ľudí s krvnou skupinou Rh negatívna je nižšia než je priemerná teplota.
  • Ľudia s krvnou skupinou Rh negatívna majú tiež nižší krvný tlak ako priemerný tlak.
  • Títo ľudia majú lepšie mentálne a analytické schopnosti.
  • Ich zmysly sú lepšie.
  • Tiež majú úzke rebrá.
  • Ľudia s krvnou skupinou Rh pozitív majú zvýšené negatívne elektromagnetické žiarenie okolo ich tela.

Záhada hemolytickej choroby

Hemolytická choroba sa objavuje vtedy, keď sú partneri žena s Rh – a muž s Rh +. Ak matka nedostane injekciu s protilátkou a jej bábätko je Rh +, jej telo si vytvorí ochranný mechanizmus, ktorý bude chcieť plod zabiť.

Ak prvé tehotenstvo uspeje aj bez injekcie s protilátkou, druhé takmer určite neuspeje, pretože počas druhého tehotenstva bude ochranný mechanizmus u ženy silnejší a takmer určite plod zabije a dôjde k potratu.

Niečo také sa nedeje nikde inde v prírode. Matky s pozitívnou krvnou skupinou neodmietajú plod ak je dieťa Rh negatívne alebo Rh pozitívny. Len si predstavte, koľko potratov by bolo, keby ľudia nevedeli o krvných skupinách. A desivé je, že mnoho z nás to nevie dodnes.

Modrá krv

Stále častejšie počujeme o tom, že členovia kráľovských rodín sa ženia s príbuznými. Hoci je to považované za incest, stále sa to deje, pretože k tomu majú dôvod, ktorým je nemiešať Rh faktor. Všetci z nich majú Rh negatívnu a nechcú sa zmiešať so zvyšnými 85% ľuďmi, ktorí majú krvnú skupinu Rh pozitív.

Sobáše sú spojené prostredníctvom dohody. Príkladom takéhoto manželstva je manželstvo princa Philipa a kráľovnej Alžbety II. Princ Philip je jej bratranec z druhého kolena.

Dôležitosť krvnej skupiny pre nich spočíva aj v tom, že všetky kráľovske rodiny na svete sú príbuzné. Fráza „modrá krv“ je opodstatnená, pretože keď krvná skupina Rh negatívna je zoxidovaná, stáva sa modrou.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like