Podľa mesiaca narodenia, máte určité charakterové rysy. Zistite aký ste typ ženy podľa mesiaca vášho narodenia

Môže to znieť divne, ale podľa mesiaca narodenia, máte určité charakterové rysy. Ak vás zaujíma aké a či to sedí k vašej povahe, stačí si prečítať náš článok.  

Povieme vám krátko tie najčastejšie povahové rysy, ktoré by ste mali mať. Možno tak lepšie pochopíte seba samého a zlepší sa vám vďaka tomu život.

Január

Ženy, ktoré sa narodili v januári, sú naozaj ambiciózne. Sú však aj vážne a konzervatívne. Málokedy ich uvidíte rozzúrené a často sa držia svojich zásad.

Ak ich náhodou stretnete rozčúlené, oblúkom sa im vyhnite. Ich častým problémom sú emócie, ktoré držia v sebe.

Ženy narodené v januári sa cítia najlepšie v spoločnosti, ktorú považujú za sebe rovnú, či už sa jedná o intelektuálne úroveň, životné skúsenosti alebo názory na život.

február

Pre februárové ženy je typické abstraktné myslenie, čo je dôvod, prečo ich veľa ľudí nechápe. Ich nálada sa často mení a ak chcete s nimi vychádzať, musíte sa obrniť trpezlivosťou.

Keď to vydržíte, zasypú vás svojím romantickým cítením a láskou. To isté však očakávajú od vás. Ak ich niekedy zradíte, ťažko si vás znovu pripustia k telu. Na to sú príliš hrdé.

marec

Všetky ženy, ktoré sa narodili v marci, sú bezstarostné. Ak majú po boku partnera, v ktorom vidia oporu, sú oddané a lojálne. Neskúšajte ich však naštvať.

Imponujú im muži, ktorí dokážu oceniť ich silu, charizmu a šarm. Také si hľadajú aj partnerov. Byť so ženou narodenou v marci je naozajstným potešením.

Nezamilujú sa však jednoducho a ľahko prehliadnu lacné triky, ktorými ich budete skúšať zvádzať.

apríl

Diplomacia, pokora a úcta, tak by sa dali charakterizovať ženy narodené v apríli. Komunikácia je pre nich najsilnejšia vlastnosť. Niekedy sú náchylné k sebaľútosti a potrebujú väčšiu oporu.

Tiež sú veľmi žiarlivé a pokúšať ich v ich citoch nie je múdre. Akonáhle však získate ich dôveru, urobia z vás najšťastnejšiu osobu pod slnkom.

máj

Ženy, ktoré sa narodili v tomto mesiaci, sa ľahko rozhodujú a stoja za svojím rozhodnutím a princípmi. Tieto ženy sú veľmi atraktívne , čo s ich zložitejším charakterom vytvára nebezpečnú kombináciu pre každú osobu, ktorá sa do nich zamiluje.

Ľahko očaria každého muža a získajú od neho všetko, na čo si spomenú.

Jún

Júnové ženy sú veľmi zvedavé, kreatívne a komunikatívne. Tiež rýchlejšie hovoria, ako myslia a to môže spôsobiť konflikty s druhými. Pravdou však je, že sa držia bokom od ohovárania a radšej všetko povedia na rovinu a úprimne.

Vo vzťahu si na ne dávajte pozor, sú nebezpečnými hráčkami. Muži často nevedia čo si s nimi počať.

Júl

Tajomné a čestné sú ženy, ktoré sa narodili v júli. Nepúšťajú si príliš veľa ľudí k sebe a ich vzťahy sú pevné. Málokedy sa chvália a nie preto, že by nemali čím. Nepatrí to jednoducho k ich povahe.

Často sú to krásne a veľmi inteligentné ženy. V konfliktoch sú zdvorilé, ale ak ich raz podrazíte, nikdy už vám neodpustia.

august

Unikátna zmes s veľkým srdcom a miernou dávkou a povýšenosti, je pripravená pre všetky ženy narodené v auguste. Tieto ženy vyhrávajú všetky konflikty, ktoré im život prichystá. Nie je vhodné byť ich súperom.

Ak si nedáte pozor, zmetú vás z povrchu zemského. Ďalšou ich skvelou vlastnosťou je obrovský zmysel pre humor. Nikdy však nikoho nezosmiešňuje.

Často sú stredobodom pozornosti a nemajú núdzu o mužskú spoločnosť. V ich prítomnosti totiž muži strácajú hlavu.

september

Láskavosť, disciplína a krása bola nadelená ženám v septembri. Tieto ženy nikdy nezabúdajú na to, čo ste pre nich kedy urobili alebo neurobili. Ťažko odpúšťajú zradu.

Ich hlavným pohonom sú vzťahy, ktoré si udržujú a starajú sa o ne. Nemajú rady nič krátkodobého alebo na jednu noc. Sú veľmi zásadové a náročné na svoj náprotivok.

Často sa nechávajú ovplyvniť rozumom, bez ohľadu na to, čo im srdce rozkazuje. Muž, ktorý im môže poskytnúť najviac, u nich vyhrá.

október

Pre ženy narodené v októbri je typický silný charakter, vôľa a nezávislosť. Sú veľmi emocionálne založené, ale nikdy ich neuvidíte plakať. Majú vynikajúci intelekt a bývajú často úspešné.

Problém majú s otvorenosťou. Sú si totiž vedomé vlastnej zraniteľnosti. Vďaka úspechom, ktoré dosahujú, bývajú v očiach druhých žien nenávidené.

november

So ženou narodenou v novembri nehrajte žiadne hry. Obvykle sú o krok na pred, aj keď si myslíte, že ste vo vedení. Skvele rozpoznajú lož. Preto si dávajte pozor na to, aby ste nestratili ich dôveru.

Ak nie ste pripravení počúvať pravdu, rozhodne sa ich nepýtajte na názor. Novembrové ženy sú totiž veľmi úprimné.

december

Ženy narodené v poslednom mesiaci v roku, sú netrpezlivé, impulzívne a majú často šťastie. V sporoch odchádzajú ako víťazi a to práve vďaka šťastene, ktorá stojí na ich strane.

Sú zábavné, chytré a majú skvelý zmysel pre humor. Ich kladnou vlastnosťou je skutočnosť, že aj napriek tomu, ako im ľudia ubližujú, majú veľké srdce.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

Zdroj: WHAT KIND OF WOMAN ARE YOU ACCORDING TO THE MONTH IN WHICH YOU ARE BORN?

You Might Also Like