Počas toho čo cvičí jógu dojčí. Táto žena je dôkazom toho, že materstvo nie je prekážkou v záľubách ženy.

Ak si myslíte, že spojenie jógy a dojčenia nie je možné, ste na omyle. Carlee Benear dookazuje, že materstvo nemusí znamenať vzdanie sa svojich záľub. Jej fotky s ktorými sa pýši na Instagrame, sú toho dôkazom.

Carlee je matka troch detí, ktorá cvičí jógu už vyše 2 rokov. Pred pár týždňami priviedla na svet jej najmladšiu dcéru, ktorú vidno aj na fotografiách. Carlee sa svojej vášne nevzdala a ukázala celému svetu, že možno spojiť jedno s druhým. Je treba dodať, že cvičila jógu aj počas tehotenstva.

There are little eyes upon you and they’re watching night and day. take in every word you say. There are little hands all eager to do anything you do; And a little girl who’s dreaming of the day she’ll be like you. You’re the little angel’s idol, you’re the wisest of the wise. In her little mind about you no suspicions ever rise. She believes in you devoutly, holds all you say and do; She will say and do, in your way when she’s grown up just like you. There’s a wide-eyed little girl who believes you’re always right; and her eyes are always opened, and she watches day and night. You are setting an example every day in all you do; For the little girl who’s waiting to grow up to be like you. Kimberly Sedlacek #igyogamoms #yogawithkids #breastisbest #educatebeforeyouvaccinate

A photo posted by Carlee Benear (@carleebyoga) on

Zdroj: ofeminin.pl

 

You Might Also Like