Po boku vojvodkyne Meghan sa objavil nový muž: Ženy šalejú! Je to poriadny krásavec

Vojvodkyňa Meghan má nového tlačového hovorcu. S manželkou princa Harryho boli videní v talianskej reštaurácii. Ženy po ňom šalejú. Je to totiž veľký krásavec!…

Manželka princa Harryho bola videná v sprievode Christiana Jonesa, nového tlačového hovorcu. Podľa News s ním Meghan videli v talianskej reštaurácii v Londýne. Na internete sa o ňom okamžite rozbehla rad diskusií. Jones totiž vyzerá veľmi dobre. Mnoho žien by si okamžite “dalo povedať”.

 

Christian Jonesa dostal svojím vzhľadom ženy po celom svete. Niektorí ľudia hneď museli podotknúť, že by si mal princ Harry dávať pozor, aby mu s ním Meghan neutiekla. Podľa nich by si mal svoju ženu viac strážiť.

Nový tlačový hovorca sa v minulosti podieľal na mnohých veciach, ktoré sa týkali britskej vlády. Pracoval ako tlačový úradník v štátnej pokladnici, a tiež ako hovorca pre oddelenie odchode Británie z Európskej únie.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like