Po 50-tke vám dá do poriadku postavu, pomôže s bolesťou kĺbov, opuchmi a únavou: Vymeňte vodu s citrónom za tento zázračný recept!

Po 50-tke sa objavujú prvé vážnejšie zdravotné komplikácie, telo nás neposlúcha ako za mlada a ak sa náhodou snažíte schudnúť, čaká vás tŕnistá cesta. Zlý životný štýl, únava, toxíny a hormonálne zmeny sa podpisujú nad negatívnymi zmenami. Najčastejšie nás trápi naberanie hmotnosti, zadržiavanie vody, problémy s trávením a bolesti kĺbov.

 

Máme pre vás jednoduchý a odskúšaný recept, ktorý dokáže prebudiť pomalý metabolizmus, zbaviť telo nahromadenej vody a tým znížiť opuchy. Nápoj tiež odbúrava toxíny z tela, pomáha pri bolesti kĺbov, zápaloch a ako bonus pomáha pri chudnutí. Zabudnite na obyčajnú citrónovú vodu, skúste tento ju aspoň na pár dní vymeniť za tento nápoj, Uvidíte sami, ako dokáže pomôcť.

Potrebujeme:

2 citróny – umyte ich vo vode s jablkovým octom, aby ste odstránili chémiu

3-4 strúčiky cesnaku

2 cm koreňa zázvoru

1 liter vody

 

Postup:

Umyté citróny odšťavíme a kôru nakrájame na mesiačiky.

Do hrnca dáme vodu,  pridáme kôru, necháme prejsť varom.

Cesnak si roztlačíme a zmiešame s nastrúhaným koreňom zázvoru.

Tekutinu zložíme z plameňa a po chvíli pridáme cesnak so zázvorom a šťavu z citrónov. Pijeme každé ráno po prebudení, vždy pred raňajkami. Užívajte 10-14 dní a potom si dajte na 10 dní prestávku. Už po 10-tich dňoch by ste však mali cítiť na sebe zmenu. Ak je tekutina príliš kyslá, môžete ju rozriediť s vodou. Ak máte problémy s vysokým tlakom, mali by ste vynechať zázvor.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like