Pite každé ráno pohár vody, prospejete tým svojmu telu a naštartujete organizmus

Viete, aký je najlepší spôsob, ako pomôcť svojmu telu, aby bolo v dobrom zdravotnom stave? A čo keby sme vám povedali, že môžete to dosiahnuť, veľmi jednoducho?

Tento jednoduchý trik je prirodzený pre vaše telo, jediné čo musíte urobiť je prispôsobiť vaše zvyky a osvojiť si ho. O čo sa teda jedná? Všetko, čo musíte urobiť, je vypiť pohár vody každé ráno po prebudení.

Tento účinný a jednoduchý zvyk dokáže zlepšiť vaše zdravie. Existuje dokonca takzvaná Japonská vodná terapia, ktorá pomáha dokonca pri bolestiach rôzneho druhu, artritíde, migrénach, vysokému tlaku, astme a znižuje cholesterol.

Ako na to?

  1. Vypite aspoň 650ml vody po prebudení. Pokiaľ nezvládnete takéto množstvo, vypite čo najviac. Voda by mala byť čistá, napríklad tú z vodovodu môžete prefiltrovať cez špeciálne filtre, ktoré ju zbavia chlóru a iných prídavkov. môžete pridať do vody napríklad citrónovú šťavu, alebo jednu čajovú lyžičku sódy bikarbóny
  2.  Po 45 minutách môžete začať svoj bežný deň – raňajky, umytie zubov atď.
  3. Pite aspoň jeden pohár vody pred každým jedlom, a nepite aspoň 2 hodiny po jedle

 

Ak budete nasledovať tieto tipy sami uvidíte, že vaše zdravie je na tom o poznanie lepšie. Podľa Medical Society v Japonsku stačí iba 10 dní a zbavíte sa zápchy a tráviacich problémov, 30 dní na zníženie krvného tlaku atď. Taktiež pomáha aktívny pohyb a cvičenie, ktoré by malo byť pre každého samozrejmosťou.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like