Pi to po dobu piatich dní a schudneš dve a pol kila … dokonca aj počas spánku. Funguje to!

Leto sa blíži a bolo by fajn sa dostať späť do formy. Ale jednoduchšie je to povedať, ako to urobiť. Ak chcete mať peknú postavu na dovolenku, mali by ste dodržať niekoľko pravidiel – jesť zdravú stravu (ale v žiadnom prípade držať hladovku!), Cvičiť … a zlepšiť metabolizmus.

Nápoj, na ktorého recept sa za chvíľu pozrieme, vám pomôže s tým posledným. A v krátkej dobe! Stačí piť lacný a chutný nápoj po dobu najmenej piatich dní, a rýchlo schudnete aspoň o dva kilogramy. Samozrejme, nenechajte sa oklamať, že to vyrieši váš problém s nadváhou – bez tvrdej driny sa výsledok nedostaví, ale pitie tohto lahodného nápoja vám určite rýchlo pomôže zaznamenať prvé výsledky. A pridá Vám energiu do ďalšej práce 🙂

 

Budete potrebovať:

– 8 pohárov vody (približne 1,5 l),
– 1 veľkú lyžicu nastrúhaného zázvoru,
– 1 uhorku nasekanú na plátky,
– 1 citrón nasekaný na plátky,
– 12 listov mäty

Príprava je jednoduchá – stačí zaliať všetky prísady vodou a nechať odstáť cez noc, najlepšie na chladnom mieste. Počas dňa potom môžete nápoj piť zakaždým, keď budete mať smäd. Veľkým pozitívom tohto spaľovača tuku je jeho lahodná, osviežujúca chuť, a tak ho môžete piť pre zdravie a peknú postavu!

 

Zdieľajte s každým, kto sníva o krásnej postave!

You Might Also Like