Pi to po dobu piatich dní a schudneš dve a pol kila … dokonca aj počas spánku. Funguje to!

Leto sa blíži a bolo by fajn sa dostať späť do formy. Ale jednoduchšie je to povedať, ako to urobiť. Ak chcete mať peknú postavu na dovolenku, mali by ste dodržať niekoľko pravidiel – jesť zdravú stravu (ale v žiadnom prípade držať hladovku!), Cvičiť … a zlepšiť metabolizmus.

Nápoj, na ktorého recept sa za chvíľu pozrieme, vám pomôže s tým posledným. A v krátkej dobe! Stačí piť lacný a chutný nápoj po dobu najmenej piatich dní, a rýchlo schudnete aspoň o dva kilogramy. Samozrejme, nenechajte sa oklamať, že to vyrieši váš problém s nadváhou – bez tvrdej driny sa výsledok nedostaví, ale pitie tohto lahodného nápoja vám určite rýchlo pomôže zaznamenať prvé výsledky. A pridá Vám energiu do ďalšej práce 🙂

 

Budete potrebovať:

– 8 pohárov vody (približne 1,5 l),
– 1 veľkú lyžicu nastrúhaného zázvoru,
– 1 uhorku nasekanú na plátky,
– 1 citrón nasekaný na plátky,
– 12 listov mäty

Príprava je jednoduchá – stačí zaliať všetky prísady vodou a nechať odstáť cez noc, najlepšie na chladnom mieste. Počas dňa potom môžete nápoj piť zakaždým, keď budete mať smäd. Veľkým pozitívom tohto spaľovača tuku je jeho lahodná, osviežujúca chuť, a tak ho môžete piť pre zdravie a peknú postavu!

 

Zdieľajte s každým, kto sníva o krásnej postave!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like