Peter Pellegrini s vážnosťou v hlase adresoval premiérovi Igorovi Matovičovi tvrdé slová!

Spread the love

„Vážený pán premiér, ukázali ste nám ten rozsah svojej vlastnej schizofrénie. Pretože ste nás tu prišli vyzvať na kultúrny politický dialóg ale najprv ste nám tu poriadne nabrýzgali všetkým. To je pre vás typické,“ začal bývalý premiér Peter Pellegrini svoj prejav.

 

“Viem, že ste dnes extrémne nervózny, lebo musíte robiť, ale to ste chceli, lebo ste vyhrali voľby, tak nám tu, prosím, nevstupujte do svedomia a robte, čo máte robiť,” vyzval premiéra v pléne.

 

“Máte plné reči Slovenska, plné reči ľudí, ale nie som si istý, či na to máte a či túto situáciu zvládnete, ale za parlament vám chcem garantovať, že za všetky návrhy, ktoré majú pomôcť Slovensku, budú poslanci opozície, minimálne poslanci Smeru-SD, vždy hlasovať,” reagoval Pellegrini na Matoviča.

 

Dnes nám prišiel pán premiér do parlamentu bezdôvodne vynadať.Tak som mu pekne a slušne odpovedal.#zvladnemeto #peterpellegrini

Zveřejnil(a) Peter Pellegrini dne Středa 1. dubna 2020

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like