Patrika (†21) hľadalo celé Slovensko: Rodina zverejnila zdrvujúcu správu!

Polícia žiadala verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 21-ročnom Patrikovi, ktorý bol naposledy videný v sobotu (23.11) pri jazere v Kraľovanoch. Rodina sa obávala o jeho život a snažila sa osloviť Slovákov na sociálnej sieti. Najhoršie obavy sa však naplnili.

Rodák z Dolného Kubína bol nezvestný štyri dni, počas ktorých ho hľadali príslušníci slovenskej polície, rodina i priatelia. Poslednýkrát ho videli cez víkend o 16.00 hod. pri jazere v Kraľovanoch-Rieke, kde ostalo jeho auto, no po ňom nebolo ani stopy.

Pred pár hodinami prišla informácia, že študent leteckej fakulty bol nájdený, no bez známok života. ,,Môj chlapček už dolietal. Už ma nikdy nevezme nad oblaky. Už nikdy neuvidím jeho úsmev, už nikdy si zo mňa nebude uťahovať. Moje srdce sa trhá na kúsky. Jeho sa nedalo nemať rád. Vo všetkom skvelý, ochotný, bez chyby. Všetkými ľúbený. A teraz, už len nič, bez jeho úsmevu a pokľudnej prítomnosti. Nech si lieta v oblakoch na krídlach anjelov. Láska moja, zbohom,” napísala na sociálnej sieti zronená matka.

 

 

Zdroj | Foto: Facebook/HAKA-cielené pátranie po osobách

You Might Also Like