Partnerský horoskop lásky podľa dátumu narodenia a znamenia!

Ako sa k sebe hodia znamenia zverokruhu? Sú Vašej láske planéty naklonené? To je odveká otázka, ktorá trápi nejednu ženu aj muža. Preštudujte si dôkladne partnerský horoskop (teda zhody znamenia podľa dátumu narodenia) nižšie a zistite, či bude mať Vaša láska na ružiach ustlané…

Ak vidíte u svojho znamenia v kombinácii s partnerovým červenú farbu – nezúfajte. Láska je mocná čarodejka a dokáže aj hory prenášať!

Keď sa stretnú partneri, ktorí nemajú podľa horoskopu, teda dátumu ich narodenia, ideálnu zhodu, môže to aj tak byť láska na celý život – ako sa hovorí “protiklady sa priťahujú”. Dôležité je, že charaktery takých dvoch znamení sú odlišné, a to v mnohých smeroch. V spôsobe, ako komunikujú, ako dávajú najavo svoje pocity, ako sa rozhodujú, ako rýchlo konajú atď.

V tabuľke partnerských zhôd podľa dátumu narodenia vyššie sú červeno označené znamenie v opozícii, čo prináša do vzťahu dynamiku a zvláštny náboj. Zatiaľ čo jeden z vás môže byť veľmi emocionálny a intuitívny, bude ten druhý spoliehať predovšetkým na rozum a kritický úsudok. Jeden môže mať hlavu neustále v oblakoch a druhý bude stáť nohami pevne na zemi.

Jeden bude plný nápadov vrátane túžby cestovať, druhý naopak ocenia pokoj a zázemie domova. Inak povedané, môžete vytvoriť pár, ktorý bude mať k niektorým veciam úplne odlišný prístup. A tento rozdielny prístup k životu vás môže vzájomne obohatiť.

Podľa skúseností astrológov budú však častejšie Vaše protikladné znamenie v horoskope lásky skôr dôvodom k vzájomnému nepochopeniu. Ak teda s partnerom alebo partnerkou vidíte v horoskope nezhodu, nemusíte hádzať flintu do žita – len sa majte na pozore a buďte pripravení na to, že takáto láska bude plná pohybu, dobrodružstvo a neustálych zmien.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like